Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya da Master

Study in Germany
hkntksy

Almanya da Master

Mesaj gönderen hkntksy » Cum Oca 04, 2013 6:17 pm

Herkese selamlar.

Ben gecen sene Marmara Universitesi Ingilizce Isletme bolumunden mezun oldum. Bir kac farkli yerde is tecrubem oldu. Su anda onumuzdeki yaz donemi icin Almanya da master yapmak istiyorum. Yaz donemi basvurulari icin son basvuru tarihleri genellikle 15 Ocak. Yani basvuru icin 10 gun kadar bir zamanim var. Belgelerim hazir sadece basvuru icin yollamak kaldi. Benim sorum su olacak;
Isletme ile alakali bir bolumde master yapmak istiyorum. Herhangi bir bolum veya sehir tercihim yok. Sadece Turkiyeden bir sureligine uzaklasmak icin yapiorum bu basvuruyu. Dolayisiyla rahatca girebilecegim bir bolum bulup basvurmak istiyorum. Su andaki alternatiflerim ;

- Hochschule fur Technik und Wirtschaft Berlin - International Business
- Hochschule Deggendorf - Strategic and International Management

Bu bolumler Nisanda baslayacak. Basvurularimi yapacagim ancak universiteler hakkinda bilgim yok. Yani egitim seviyeleri ustduzey ise baska alternatifler bulup onlara basvurmak isterim. Ancak cok kisitli bilgiye sahibim. Bilgisi olan ve yardimi dokunabilecek arkadaslardan yardim bekliyorum. (Almanca bilmiyorum. Sadece Ingilizce bolumler icin basvuru yapacagim)

Benim icin cok onemlidir. Yardimi gecenlere minnettar kalacagim. Cok tesekkurler.

GK

Almanya da Master

Mesaj gönderen GK » Cum Oca 04, 2013 6:30 pm

Uni Siegen e bakabilirsin son 3 donemdir senin bolumune yakin bi bolumde ingilizce master programi sunuyorlar ogrencilere ve arkadaslarin soyledigine gore sinavlarda kolaymis.

bolumun ismi hakkinda tam bigim yok uninin sitesine girip arastirirsan rahatca bulursun.

hkntksy

Almanya da Master

Mesaj gönderen hkntksy » Cum Oca 04, 2013 6:42 pm

Tesekkur ederim yardim icin su anda inceliyorum.