Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

RWTH Aachen Universitesi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Pata Kata

RWTH Aachen Universitesi

Mesaj gönderen Pata Kata » Cum Eki 21, 2016 6:21 pm

Evet merhabalar burda informatik okumak icin neler yapilmasi lazim ? soylermisiniz ?

Biri diyor informatikte fazla talep olmadigi icin nc puaninda pek bakilmiyor digeri diyor bakiliyor kafam karisti gitti. Internete yaziyorum birsuru nc puani cikiyor hangisini alacagimi sasiriyorum.

Nur19

RWTH Aachen Universitesi

Mesaj gönderen Nur19 » Cum Eki 21, 2016 6:33 pm

Hayvan gibi Lys\'ye calisman lazim

retro

RWTH Aachen Universitesi

Mesaj gönderen retro » Cum Eki 21, 2016 8:08 pm

2.0 nc\'ye gore calis sen. Fazlasi goz cikarmiyor.

kiss25

RWTH Aachen Universitesi

Mesaj gönderen kiss25 » Cum Eki 21, 2016 8:08 pm

2.1 nc ile bu okullar alirlar mi ?

Alp06

RWTH Aachen Universitesi

Mesaj gönderen Alp06 » Cum Eki 21, 2016 8:30 pm

Arkadaslar ogrendiklerime gore aachen da okumak icin 360 puan ustu olmalisinizz..tabi bu muhendislikler icin gecerli..digerlerini tam bilmiyorum.

RWTH Aachen

RWTH Aachen Universitesi

Mesaj gönderen RWTH Aachen » Cum Eki 21, 2016 10:34 pm

Nereden sadece muhendislikler icin 360 puan ustu yeterli kanisina vardiniz bilmiyorum ama tekrar soyleyeyim;

tum bolumler icin, istisnasiz 2.5\'dan daha iyi bir LYS notu gerekiyor. Aksi takdirde basvurunuz dikkate alinmiyor. 2.5 ise 380 gibi bir puana tekabul ediyor. Siz yine de 380\'den daha iyi bir puan almaya bakin. Sizin gibi basvuran bir suru yabanci ogrenci var ve haliyle notlarina gore siralamaya alip, ona gore alim yapiyorlar.
RWTH Aachen University - Makine Muhendisligi

Pata Kata

RWTH Aachen Universitesi

Mesaj gönderen Pata Kata » Cum Eki 21, 2016 10:37 pm

[quote]RWTH Aachen tarafindan yazilan metin:

Nereden sadece muhendislikler icin 360 puan ustu yeterli kanisina vardiniz bilmiyorum ama tekrar soyleyeyim;

tum bolumler icin, istisnasiz 2.5\'dan daha iyi bir LYS notu gerekiyor. Aksi takdirde basvurunuz dikkate alinmiyor. 2.5 ise 380 gibi bir puana tekabul ediyor. Siz yine de 380\'den daha iyi bir puan almaya bakin. Sizin gibi basvuran bir suru yabanci ogrenci var ve haliyle notlarina gore siralamaya alip, ona gore alim yapiyorlar.
[/quote]

Bir kaynak varmi ?

duisburger

RWTH Aachen Universitesi

Mesaj gönderen duisburger » Cmt Eki 22, 2016 12:58 am

RWTH Aachen

RWTH Aachen Universitesi

Mesaj gönderen RWTH Aachen » Cmt Eki 22, 2016 2:11 pm

[quote]Pata Kata tarafindan yazilan metin:

[/quote]

Bir kaynak varmi ?[/quote]

Inanmiyorsan, sormayacaksin arkadasim. Madem cok iyi biliyorsun, git kendin arastir.[/b]
En son Misafir tarafından Cmt Eki 22, 2016 5:26 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 0 kere düzenlendi.
Sebep: üslupta seviye düsüklügü

Mkyc01

RWTH Aachen Universitesi

Mesaj gönderen Mkyc01 » Cmt Eki 22, 2016 3:00 pm

Bu soru actigin diger 2 baslikta da gayet net cevaplandi bu 3. basligin insanlarin verdigi cevaplar inandirici mi gelmiyor ?
Aller Anfang ist schwer.

Nur19

RWTH Aachen Universitesi

Mesaj gönderen Nur19 » Cmt Eki 22, 2016 4:07 pm

[/quote]

https://www.google.com.tr/url?sa=t&sour ... 32_TpReT8A

Pata Kata

RWTH Aachen Universitesi

Mesaj gönderen Pata Kata » Cmt Eki 22, 2016 5:11 pm

[/quote]

Inanmiyorsan, sormayacaksin arkadasim. Madem cok iyi biliyorsun, git kendin arastir.[/b][/quote]

Neden sinirlendin ? nerden bu bilgiyi aldigini ogrenmek istedim.
En son Misafir tarafından Cmt Eki 22, 2016 5:25 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 0 kere düzenlendi.
Sebep: üslupta sevye düsüklügü

Kullanıcı avatarı
welly275

RWTH Aachen Universitesi

Mesaj gönderen welly275 » Cmt Eki 22, 2016 5:29 pm

Arkadaslar baslik altinda yapilan bazi paylasimlar seviye dusuklugu yuzunden silinmistir ve Keita ve Pata Kata isimli kullanicilar uyarilmistir.

Buradan tekrar hatirlatiriz: Kimsenin kimseye sordugu soru yuzunden hakaret etme hakki yoktur, ayni sekilde karsidaki kisinin de buna istinadan forumda seviyeyi dusurme hakki yoktur. Boyle bir durum soz konusuysa ilk olarak forum yonetimiyle iletisime gecip sikayetinizi bildirmeniz rica olunur.

Deutschstudent

Snape

RWTH Aachen Universitesi

Mesaj gönderen Snape » Pzr Eki 30, 2016 2:28 pm

Merhaba, ben Almanya\'da Mimarlik okumak istiyorum tercihim Aachen Universitesi. Nc puaniyla mi aliyorlar yoksa yetenek sinaviyla mi? Ve diger mimarlik egitimi veren okullara kabul kriterleri nelerdir? Bu konuda bilgisi olan arkadaslar yazarsa sevinirim