Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya\'da ikinci universite

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
algidomac

Mesaj gönderen algidomac » Pzt Tem 11, 2016 10:43 pm

marhabalar ben marmara universitesinde biyoloji ogretmenligi okuyorum. bolumum seneye bitiyor ve ben Almanya\'da ikinci bir universite okumak istiyorum ama ortalamam cok dusuk tahmini 2.4\'le mezun olurum. Yine de kabul sansim var mi merak ediyorum nu konuda bir bilgisi olan var mi?

retro

Mesaj gönderen retro » Sal Tem 12, 2016 2:09 pm

gelecek sene ygs ve lys\'ye girip yeni bir uni tercih etseniz acaba bu sekilde kabul verirlermi

Deadly Impact

Mesaj gönderen Deadly Impact » Sal Tem 12, 2016 3:38 pm

[quote]algidomac tarafindan yazilan metin:

marhabalar ben marmara universitesinde biyoloji ogretmenligi okuyorum. bolumum seneye bitiyor ve ben Almanya\'da ikinci bir universite okumak istiyorum ama ortalamam cok dusuk tahmini 2.4\'le mezun olurum. Yine de kabul sansim var mi merak ediyorum nu konuda bir bilgisi olan var mi?[/quote]
tekrar sifirdan lisansa basvuracaksaniz, basvuru surecinde universite mezuniyet notunun bir onemi olmaz .Lisans icin , LYS puaniniza gore notunuzu belirliyorlar