Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Makine muh. yuksek lisans yardim

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
fkndgn

Mesaj gönderen fkndgn » Pzt Haz 20, 2016 1:50 am

selam arkadaslar
onumuzdeki wintersemester icin makine muhendisligi almanca programlar icin yuksek lisans arastirmasi yapiyorum. testdaf 4x4 var elimde.

ilerideki is imkanlarini dusunerek hangi sehir, hangi dalda yuksek lisans yapmam konusunda deneyimli arkadaslar varsa yardimlarini bekliyorum. tercihim konstruksiyon veya stromungsmaschinen.

Keita

Mesaj gönderen Keita » Sal Haz 21, 2016 9:48 am

Heryer olur. Oyle belirli bir bolgede iyi bir is imkani sunan bir alan degil, heryerde ayni.

MBau

Mesaj gönderen MBau » Sal Haz 21, 2016 6:32 pm

Kendi ilgi alanina gore degisir. Ornegin ben dokumhane teknolojileri uzerine yuksek lisans yapmak istedim ve bunun icin dokum enstitusu olan bir universiteye gecis yaptim. Eger bir ilgi alanin varsa universitelerin sayfalarindan arastirma yapabilirsin. Ama dikkatli ol her enstitu ayni imkanlara sahip degildir. Endustri ile iliskileri iyi olan enstituleri tercih etmeni oneririm. Bu iliskileri bazi enstituler direkt yazar Unterstutzer von uns diye.
daran bleiben!