Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Reklamcilik ve Halkla Iliskiler Bolumu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
shadow4189

Mesaj gönderen shadow4189 » Cmt Ağu 29, 2009 2:21 pm

Oncelikle butun arkadaslara merhaba.. siteye yeni uye oldum.. ve gercekten cok kaliteli bir site.. BEn turkiyede reklamcilik ve halkla iliskiler okuyorum. Duisburg-Essen universitesine basvurdum 15 gun once red cevabi geldi. bunun neden ise bu univ. de reklamcilik ve halkla iliskiler bolumunun olmamasi. baska bir basvuru yapmak istiyorum ancak kendi bolumum olan universiteleri bilmedigim icin basvuramiyorum. Bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim.. herkese iyi gunler.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Ağu 29, 2009 11:15 pm

daad in sayfasinda arayabilirsin veya asagidaki websitesinde :

http://www.hochschulkompass.de/

veya google de arayabilirsin..

cunku illaki kesin su uni de var diyemeyiz.. almanya da 300 e yakin fh uni vs var..

shadow4189

Mesaj gönderen shadow4189 » Pzr Ağu 30, 2009 12:45 pm

cevap icin cok tesekkurler ama benim almanyada bi kac arkadasim var universite okuyan...onlara sordum arastirmalari icin fakat direk halkla iliskiler ve reklamcilik diye bir bolumun olmadigini buna yakin bolumler oldugunu soylediler...(ekonomi gibi vs.)bende su anda nasil bir arastiurma yapicagimi bilmiyorum...yardimci olursaniz sevinirim...tekrar tesekkurler!!!

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzr Ağu 30, 2009 10:30 pm

evet ayni problemi bi arkadas da yine yasamistik.. en iyisi daad i ara diycem ama onlar da bisey bilmiyorlar.. almanya da anerkennugsstelle diye bir kurum var, orayla gorus veya basvuru yapacagin uni lerin akamisches auslandsamt larina sorabilirsin..

shadow4189

Mesaj gönderen shadow4189 » Pzt Ağu 31, 2009 1:10 pm

problem zaten benim almancam olmadigim icin dediginiz kurumlarla gorusemiyorum veya telefon acip bir sey soramiyorum...neyse artik arastirip birseyler bulmaya caliscam...cevap icin tesekkur ederim....