Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

koln yabancilar subesi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
elifnaz25

koln yabancilar subesi

Mesaj gönderen elifnaz25 » Sal Tem 14, 2015 5:47 pm

Iyi gunler ben yeni uye oldum..bir sorum olucak ne olur bilgisi olan yardim etsin 20.05 .2015 de esim tr de randevuya gitti basvurdu onla beraber gidenlerin eslerine mektup geldi ama bana gelmedi gittim sormaya 1 ay once ayin 10 na kadar gelebilir deduler esimin dosyasi gelmis coktan oraya beni cagiracaklar belgelerimi vericem islem tm olucak amaa bir turlu bu mektup gelmiyor 2 ay oldu bugun gittim git bekle arastiriyoruz arastirmamiz bitmeden cagiramayiz ve sadece siz degilsiniz dedi ..cok morelim bozuk bugun normalmi bu kadar sure gecmesi koln buyuk bir sehir ondanmi acaba

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

koln yabancilar subesi

Mesaj gönderen Staatsmann » Çrş Tem 15, 2015 2:49 am

Iyi gunler.

Hic noktalama isareti kullanmamissiniz.:(
Sorunuzu temiz akici bir sekilde okumakta cok zorlandim malesef

Esiniz egitim icin mi yoksa aile birlesimi icin mi randevuya girdi?
Aile birlesimi icinse Almanya\'da egitim sitesindesiniz, bilgi dagarcigimiz daha cok egitim amacli vizeleri kapsiyor.

Diyebilecegim tek sey basvurular Koln\'de toplaniyor ve arastiriliyorsa, nufus olarak hem genel anlamda hemde gocmen nufusu bakimindan Almanya\'nin en buyuk sehirlerinden biri ve basvuru sayisida buna gore yuksektir uzun surebilir.
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari