Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Sosyal Aktiviteler

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Deniz07

Sosyal Aktiviteler

Mesaj gönderen Deniz07 » Çrş May 27, 2015 1:06 am

Bu konu hakkinda pek bir bilgi edinemedim, Almanyadaki universitelerde sosyal aktivite durumu nedir. Mesela makina muhendisligi okuyan biri bu sosyal aktivitelere katilmakta zorluk ceker mi ders agirligi yuzunden okullarin kulupleri cok mudur. Veya bu etkinliklere katilmak bize bir fayda saglar mi.
Bir de 1. 2. semesterlerde proje isterler mi makinalarla kacinci semesterda calismaya baslariz.

pardon

Sosyal Aktiviteler

Mesaj gönderen pardon » Çrş May 27, 2015 9:14 am

Almanya\'da universitelerde sosyal aktiviteler bence 0\'a yakin. Ornek olarak bir festival veya senlik ne gordum ne duydum. Festival veya senlik disinda da bir sey gormedim. Turkiye\'deki universiteler sosyal etkinlik bakimindan Alman unilerinin bence fersah fersah onunde. Gordugum en buyuk sosyal etkinlik, gece kuluplerinde duzenlenen universite partileri, onlar da zaten universite tarafindan duzenlenmiyor.