Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

a/t 11 ile nasil doktora gidebilirim

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
okan_zim

Mesaj gönderen okan_zim » Çrş May 20, 2015 11:04 pm

selam aleykum arkadaslar a/t 11 im var doktora gitmem lazim ama once ne yapmam lazim bilmiyorum aok dan a/t 11 ile kagitmi almam lazim ?

nuernberger

Mesaj gönderen nuernberger » Çrş May 20, 2015 11:33 pm

direkt elindeki at-11 ile gidiyorsun doktora, girisini yapacak kisiye gerekirse uzun uzun anlatmak zorunda kaliyorsun, iki ulke arasinda anlasma var ve ben ogrenci olarak o anlasmadan yararlaniyorum diye. bazen kendileri internetten arastiriyorlar. "sana fatura gonderecegiz, sen onunla gerekli islemleri turkiyeyele hallet" derlerse kesinlikle kabul etme. fatura gonderildigi anda is isten gecmis oluyormus, sgk\'nin dedigine gore. girisini o at-11 belgesi ile yapmalari lazim. 3 kez gittim, hepsinde de boyle yaptim.

Santa

Mesaj gönderen Santa » Prş May 21, 2015 12:03 am

Ben doktora gitmeden once tk\'ya gidiyorum, bana basigi \'\'Behandlungausweis Arzt\'\' olan A4\'un yarisi ebadinda bir kagit veriyorlar. Onunla doktora gidince kimse hic bir sey sormuyor. Ha bu arada, tk\'ya gidersen o kagittan 2 tane iste de acil durumlarda kullanirsin. Boylece, Tk\'ya gitmen gerekmez haftasonu falan acil olarak doktora gitmen gerekirse. Gecmis olsun.

okan_zim

Mesaj gönderen okan_zim » Prş May 21, 2015 12:07 am

hmm anladim tesekkurler yardiminiz icin :)