Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Vize Sorunu ve Wuppertal Dil Kabulu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
emerti

Mesaj gönderen emerti » Pzt Nis 06, 2015 12:02 am

Merhaba arkadaslar, cok acil ve can sikici bir sorunum var.

Wuppertal Uni\'den 20.04.2015 tarihinde baslayacak dil kursuna kabul aldim. Vize gorusme tarihimi iData yuzunden 08.04.2015 tarihine alabildim.

Wuppertal Uni. benden, 30.04.2015 tarihine kadar bazi belgeler istiyor ve bu belgelerin icinde onaylanmis vize de var. Bu belgeleri 30.04.2014 tarihine kadar okula gondermem sartmis. Aksi takdirde "enrollment" yani kursta yer almak mumkun degildir diyor.

Ne yapmam gerekiyor? Cok kotu bir durumdayim ve okul hakkimi bu yuzden kaybetmek istemiyorum. Bu konuda destek olabilirseniz cok sevinirim.

Simdiden cok tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Nis 06, 2015 1:00 am

iki sey yapabilirsin ve bunu yapman gerektigini de iyi biliyorum aslinda.

1- vize gecikmesi durumunda, wuppertal yabancilar subesine mail atip durumu belirtme

2- universiteye haber verip ek sure isteme.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

emerti

Mesaj gönderen emerti » Pzt Nis 06, 2015 9:41 am

[quote]Physiker tarafindan yazilan metin:

iki sey yapabilirsin ve bunu yapman gerektigini de iyi biliyorum aslinda.

1- vize gecikmesi durumunda, wuppertal yabancilar subesine mail atip durumu belirtme

2- universiteye haber verip ek sure isteme.[/quote]

Physiker cok tesekkurler cevabin icin, bugun okulu arayip durumu tekrar anlatacagim. Kabulleri gonderen International Office gorevlisi en gec 30 Nisan\'a kadar belgeleri gondermelisin dedi. Dedigin gibi ek sure isteyecegim. Vize gorusmesinden sonra da yabancilar subesini hocama aratirim, Almanca konusup durumu hizlandirmaya calisir artik.

Bugun konusayim, tekrar yazacagim buraya.