Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ANMELDUNG

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
tufan123456789

ANMELDUNG

Mesaj gönderen tufan123456789 » Sal Mar 17, 2015 10:09 pm

Arkadaslar Merhaba

5 Subatta Istanbuldan Duisburga bir arkadasimin yanina geldim dil kursu ardindan universite icin. Arkadasima geldim diyorum ama normalde planim yurtta kalmakti ancak hala malum sira bana gelmedi. Buraya kadar zar zor geldim bir ajans sayesinde ama vizem nisan 20 de bitiyor hala anmeldung yapmadim yok bekleyin biraz daha yok soyle yok boyle ajans kisaca beni baya bir bekletti ve zamanimda bitiyor...

Neyse ben bu is boyle olmaz deyip kollari sivadim ve bu hafta ici anmeldung isini halletmek istiyorum cunku vizem bir ay sonra bitiyor, adres olarakda arkadasimin evini gostericem. Ancak bu asamada ne gibi belgelere ihtiyacim var ve nerelere gitmeliyim bunlari detayli olarak anlatabilicek bir arkadas varsa sevinirim...

Simdiden Tesekkurler

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

ANMELDUNG

Mesaj gönderen Physiker » Sal Mar 17, 2015 10:57 pm

Kayit icin herhangi bi evrak gerekmiyor. Sadece pasaportunla gideceksin. Ama arkadasin yurtta kaliyorsa sorun cikabilir.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com