Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

vize almanin yollari nelerdir

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
ismail123

Mesaj gönderen ismail123 » Cum Şub 06, 2015 12:04 am

Duisburg essen universitesindEn on kayit belgesi lisans okumak icinve duisburg ta bir dil kursuna kayit yaptirdimm onlara dayanarak ankara almanya konsolosluguna basvurdumm 13 gunde red yedim ve red karari ne tuhafki bir oneri yoktu yada bir eksik bir evraktan bahsedilmemis sadece kabin memurun inandirici gelmediyini ve benim orda okuyamayacagimi basarili olamayacagim bir sekillde bir red karari aldimm gercekten sasirdim bunu hangi sebepe dayanarak soyleyebildi anlamis deyilimmm turkiyedede 2 universite bitirdiyimi ve basarili oldugum halde belgelerimi gosterdiyim halde nasil bu sekilde red verebilirlerr itiraz dilekcesi yolladim fakat umutlu deyilim sonuctan okadar ugrastan sonra gercekten bir hayal kirikligi yasadim sayilir

ismail123

Mesaj gönderen ismail123 » Cum Şub 06, 2015 12:08 am

ve tekrar basvuruda bulunabilirim turkiye de ayri yeten bir a1 belgesi almam yeterli olurmu tekrar bir vize basvuru icinn tek eksiyimm turkiye Almanca dili bilmemem tam ikna edebilmek icin a1 belgesi yeterli olabilirmi yoksa daha.yuksek bir belgemi almak lazimmm