Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

TU braunschweig universitesini tanimak istemek

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
hivcan

Mesaj gönderen hivcan » Prş Oca 29, 2015 2:36 pm

merhaba arkadaslar ben turkiyede bilgisayarr muh. okuyordum 2. sinifi bitirip almanyaya evlenerek geldim oturumum vizem vs sikintilarim yok artik tu braunschweig te informtions bachelor devam etmek istiyorum henuz sadece a1 sertifikam var ve burda bir kursa baslamadim size sormak istedigim sey bu uni hakkinda bilgisi olan varmi ben direk oraya mi basvurmaliyim kurs icin yoksa once halk egitim kurslarindan b2 sertifikasini alip sonrami basvurmaliyim?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Oca 29, 2015 3:48 pm

Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

hivcan

Mesaj gönderen hivcan » Prş Oca 29, 2015 6:11 pm

ben sitenizi tanimiyorum henuz

ferhatd

Mesaj gönderen ferhatd » Prş Oca 29, 2015 10:32 pm

Halk egitim kursu ile olucak is degil haftada 2 gun kursa giderek sureci uzatirsin yogunlastirilmis dil kursuna gitmen gerekiyor ama once okulun ogrenci isleri ile gorusursen daha net bir bilgi alabilirsin

Maelstrom

Mesaj gönderen Maelstrom » Cum Oca 30, 2015 12:32 pm

TU Braunschweig in kendi dil kursun gidersen cok guzel ogrenirsin Almancayi. Ben a1-a2 yi intensivkurs ta gerisini bolumun kendi ozel kursunda yaptim. Intensivkurs ta ogrendiklerim bana DSH-Vorbereitung kursuna kadar yeterli geldi. Fiyati biraz pahali ancak cok kaliteli bir kurs.