Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

aydinlatirsaniz sevinirim .....

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
fiore1212

Mesaj gönderen fiore1212 » Prş Kas 20, 2008 12:16 am

tamam oyle yapacam maiileride goturecem yardimci oldugunuz icin cok sagolun

fiore1212

Mesaj gönderen fiore1212 » Cum Kas 21, 2008 3:21 pm

slm arkadaslar bugun vize gorusmem vardi vizeye girdigimde gorevli bayan bana fazla soru sormadi bildigimiz klasik sorulari sordu daha sonra git seni cagiracaz dedi sonra beni tekrar cagirdi 60 euro vize ucreti istedikten sonra ben kendisine sordum vizem ne zaman cikar diye oda bana dediki yilbasindan sora belli olur cunku noel tatili felan araya girer yine sordum peki evraklarimi yolayacakmisiniz tabiki yollayacazz dediler senin vizene biz degilde essendeki yabanci dairesi karar verir dedi gorusme sirasinda gorevli bayan diger arkadaslara karsi sert tavir sergilemesine ragmen bana karsi normal bi uslupla konustu simdi cok merak ediyorum acaba ne olacak ??

evrem85

Mesaj gönderen evrem85 » Cum Kas 21, 2008 4:05 pm

yani bunda hemfikirmiyiz..ogrenci vizesi bagli bulundugumuz yabancilar polisi tarafindan veriliyor ? umarim konsolosluk yabancilar polisi tarafindan ok verilen bi vizeyi red etme gibi sacma hareketler yapmaz :@

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Kas 21, 2008 4:11 pm

Hadi hayirli olsun..Pek bir sakin gecmis gibi :)
Yabancilar dairesi tabi karar veriyor ama is konsoloslukta bitiyor aslinda,onlar size karar veriyor gelsin gelmesin diye not duserler illaki cunku birebir gorusen sizi goren onlar..

fiore1212

Mesaj gönderen fiore1212 » Cum Kas 21, 2008 5:12 pm

coki saolun cevapladiginiz icin ben size gorusmeyi biraz daha ayrintili anlatayim benim gorusme yaptigim bayan cok sinirli herkesi azarlayan bi tipti ama bana karsi gayet sakin davraniyordu nerde kalacaksin dedi yurt tutacam dedim sadece bana dediki peki vize alamazsan ne yapacaksin tekrar basvuracam dedim ama sorarken gayet sakin bi sekilde sorup gecistirdi bu soruyu sormasi kafami cok karistirdi sizce ne olur ben korktum acikcasi bu sorudan ama diger arkadaslara davranislarina bakarsak bana karsi yumusak tavir sergilemeside beni biraz rahatlatti yardim edin arkadaslar ne olur sizce?

evrem85

Mesaj gönderen evrem85 » Cum Kas 21, 2008 7:42 pm

bence tekrar basvurucam demen cok iyi olmus..kararli oldugunu belirtmen bana kalirsa cok olumlu..bende de artik son donemec yabancilar polisnden ok aldim ama 2 haftadir burda ses yok bu seferde..ztn bi roman benim vize olayim :) umarim cikarda bu essiz tecrubemi herkesle paylasirim :)

fiore1212

Mesaj gönderen fiore1212 » Cmt Kas 22, 2008 6:55 pm

insallah alirsin vizeyi evrem peki aklima takilan soru su yabanci dairesi ankaradaki zorluk cikartiyormu vizede ?

evrem85

Mesaj gönderen evrem85 » Pzr Kas 23, 2008 12:20 pm

iyi dileklerin icin saol...

walla ankara hakkinda bi bilgim yok ama istanbuldan zor olmadigi da kesndir ama :)

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Pzr Kas 23, 2008 3:03 pm

[quote]evrem85 yazdi:
iyi dileklerin icin saol...

walla ankara hakkinda bi bilgim yok ama istanbuldan zor olmadigi da kesndir ama :)[/quote]

evrem sen vizeyi aldigim zaman DS olarak hep birlikte kutlama yapacagiz... B)

evrem85

Mesaj gönderen evrem85 » Pzr Kas 23, 2008 3:27 pm

ay hadi ins. :)

konsolosluk benden, ben onlardan biktim artik :)

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Pzr Kas 23, 2008 3:31 pm

[quote]evrem85 yazdi:
ay hadi ins. :)

konsolosluk benden, ben onlardan biktim artik :)[/quote]

:D al vizeni rahat bizi artik diyorlarmis. Keske deseler de bu uyuzlar demezki :) Neyse hissediyorum bu sefer olacak ;)

evrem85

Mesaj gönderen evrem85 » Pzr Kas 23, 2008 3:36 pm

walla duadan baska yapabiliceim bisi kalmadi :) isin ilginc yani yasta gidiyoooo :) hyr sen kalk bu yastan snr bide uni oku :)

ama bu sfer bende ole hissediorum sanrm alicam :D

saol walla ;)

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Pzr Kas 23, 2008 3:39 pm

[quote]evrem85 yazdi:
walla duadan baska yapabiliceim bisi kalmadi :) isin ilginc yani yasta gidiyoooo :) hyr sen kalk bu yastan snr bide uni oku :)

ama bu sfer bende ole hissediorum sanrm alicam :D

saol walla ;)[/quote]

yas kompleksine mi girdin simdi :D cok sakat ben bile girdim ki fuzukerden cok cok genc biriyim ben B)

Neyse uzulme burada genelde insanlar gec basliyorlar, erkn baslayanda zaten gec bitiriyor :D

evrem85

Mesaj gönderen evrem85 » Pzr Kas 23, 2008 3:42 pm

[quote]maniaturk yazdi:
yas kompleksine mi girdin simdi :D cok sakat ben bile girdim ki fuzukerden cok cok genc biriyim ben B)

Neyse uzulme burada genelde insanlar gec basliyorlar, erkn baslayanda zaten gec bitiriyor :D[/quote]

ya uni e bi basliyimda illa biter :) gerci forumda okuorum \'\'ZORLUK\'\' die bi baslik acilmis.. tirsmiyor deilim hani :| en azndan denemek istiyor insan bu kdr caba sonunda :(

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Pzr Kas 23, 2008 3:46 pm

[quote]evrem85 yazdi:
[quote]maniaturk yazdi:

Neyse uzulme burada genelde insanlar gec basliyorlar, erkn baslayanda zaten gec bitiriyor :D[/quote]

ya uni e bi basliyimda illa biter :) gerci forumda okuorum \'\'ZORLUK\'\' die bi baslik acilmis.. tirsmiyor deilim hani :| en azndan denemek istiyor insan bu kdr caba sonunda :([/quote]

denemekten zarar gelmez, merak etme o kadar da zor degil yani yapilmiyacak bir sey olsa kimse yapamazdi..;)

evrem85

Mesaj gönderen evrem85 » Pzr Kas 23, 2008 3:49 pm

[quote]maniaturk yazdi:
denemekten zarar gelmez, merak etme o kadar da zor degil yani yapilmiyacak bir sey olsa kimse yapamazdi..;)[/quote]

sanirim okunucak bolumlede alakali biraz..

nese zor fln gidicz bakalim.. sende ders calisiomussun snrm :) kolay gelsn sanada :) saol cesaret verici yorumlar icin ;)

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Pzr Kas 23, 2008 3:54 pm

[quote]evrem85 yazdi:
[quote]maniaturk yazdi:
denemekten zarar gelmez, merak etme o kadar da zor degil yani yapilmiyacak bir sey olsa kimse yapamazdi..;)[/quote]

sanirim okunucak bolumlede alakali biraz..

nese zor fln gidicz bakalim.. sende ders calisiomussun snrm :) kolay gelsn sanada :) saol cesaret verici yorumlar icin ;)[/quote]

onemli degil canim. Burasi da oyle ocu degil bizimde cozmemiz gereken sorular var iste. Cozmeye calisiyoruz ama cozemezsek de dunyanin sonu degil :)

evrem85

Mesaj gönderen evrem85 » Pzr Kas 23, 2008 3:58 pm

[quote]maniaturk yazdi:
onemli degil canim. Burasi da oyle ocu degil bizimde cozmemiz gereken sorular var iste. Cozmeye calisiyoruz ama cozemezsek de dunyanin sonu degil :)[/quote]

walla evet burasi cidden super bi yer oldu..en basitinden ozel msj kutusu sacma sapan msjlarla dolmuyor :) , kimin burde ne icin olduguda belli.. ve hakkatn sorunlara elden geldiince yardim ediliyor umrm bu bole gider bozulmaz burasida ..

maniaturk

Mesaj gönderen maniaturk » Pzr Kas 23, 2008 3:59 pm

Burasi en asagi 2 yil bozulmaz da :D bakalim ayakta tutabilecekmiyiz :)

evrem85

Mesaj gönderen evrem85 » Pzr Kas 23, 2008 4:04 pm

[quote]maniaturk yazdi:
Burasi en asagi 2 yil bozulmaz da :D bakalim ayakta tutabilecekmiyiz :)[/quote]

2 yilda bnm icin yeterli diyerek bi bencillik ornegi gosteriyim :D