Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya\'da ingilizce master yapmak istiyorum acil yardim..!

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
burokoli

Mesaj gönderen burokoli » Pzr Tem 27, 2014 1:24 am

Arkadaslar ay sonunda cikisimi alacagim ilk donemi kacirdim ama yaz donemi icin su uc alanda renewable energy, biomedical engineering ve mechatronic uzerine master yapmak istiyorum. Erciyes universitesi elektrik elektronik muhendisligini bitirdim. yardimci olabilirseniz hatta gidip elden belge de verecegim universiteler ile gorusecegim.. ortalamam 2.5 ve ingilizce olmali ... tesekkurler

imalive

Mesaj gönderen imalive » Pzr Tem 27, 2014 3:23 am

https://www.study-in.de/en/study/choosi ... ty-course/
Buradan istedigin bolumleri aratip universitelerin sitelerine tek tek bakmalisin. Bu siteden sadece ingilizce olan bolumleri de gorebiliyorsun. Yenilenebilir enerji Energy Engineering diye geciyor bildigim kadariyla.

barkley

Mesaj gönderen barkley » Pzr Tem 27, 2014 3:03 pm

[quote]burokoli tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar ay sonunda cikisimi alacagim ilk donemi kacirdim ama yaz donemi icin su uc alanda renewable energy, biomedical engineering ve mechatronic uzerine master yapmak istiyorum. Erciyes universitesi elektrik elektronik muhendisligini bitirdim. yardimci olabilirseniz hatta gidip elden belge de verecegim universiteler ile gorusecegim.. ortalamam 2.5 ve ingilizce olmali ... tesekkurler[/quote]

https://www.daad.de/deutschland/studien ... ograms/en/

Bu siteden de arama yapabilirsin, bolumlerin cogu %100 ingilizce, bazilari is ingilizce almanca karisik, overview ve course details dan gerekli bilgilere ulasabilirsin.