Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

duisburg veya hamburg

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
serhat7

duisburg veya hamburg

Mesaj gönderen serhat7 » Cmt May 23, 2009 4:22 am

oncelikle herkese selamlar..

daha once muhakakk ki ara satirlarda bir cok kez ayni seyler sorulmustur ama sormadan duramayacagim..

internette tesadufen duisburg universitesinin sitesinden bilgisayar muhendisligi lisans egitimi icin toefl ibt den 61 puan ve basit almanca veya 240 saat hazirlik seklinde sadece iki tane gereksinim istedigini gordum.. belki yalnis anlamisimdir..

sanirim bilgisayar muhendsiligi icin ingilizce olarak egitim veren duisburg ve hamburg var..

suan acikogretim 1.siniftayim gecen sene kaldim.. benim duisburg veya hamburg universitesinde bilgisayar muhendisligi okumam icin neler yapmam gerekiyor.. bu seneki basvurulari kacirdimmi ? yoksa su ara toefl a girip gidebilirmiyim?

cevap verirseniz cok memnun olurum.. simdiden tesekkurler..

kurmay

duisburg veya hamburg

Mesaj gönderen kurmay » Cmt May 23, 2009 2:23 pm

En azindan acikogretim 2. sinifi basari ile bitirmen gerekiyor. Ayrica su an acikogretim ne okuyorsun? Yani isletme filan okuyorsan bilgisayar muhendisligine yakin bir bolum degil. Diplomani tanitmanda problem cikabilir ve kabul alamayabilirsin....

serhat7

duisburg veya hamburg

Mesaj gönderen serhat7 » Pzr May 24, 2009 12:29 am

halkla iliskiler bolumundeyim.. 2 yillik zaten.. onlisans yani..

bitirmeden gitme gibi bir sansimiz yok galiba.. :(

bu cok kotu oldu acikasi..

yorumcu

duisburg veya hamburg

Mesaj gönderen yorumcu » Pzr May 24, 2009 1:56 am

zaten halkla iliskiler bolumunde okuyupta seni bilgisayar muhendiligine kabul etmeleri mucize olur bence.