Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

elinde ornek almanca/ingilizce yada turkce referans mektubu ornegi olan var mi?ve bir soru daha...

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Mechanical

elinde ornek almanca/ingilizce yada turkce referans mektubu ornegi olan var mi?ve bir soru daha...

Mesaj gönderen Mechanical » Sal May 05, 2009 9:05 pm

evet arkadaslar elinde almanca ingilizce yada turkce farketmez referans mektubu ornegi olan var mi??

bi ogretmenden istedim ama sagolsun,ornek istedi.ona gore yazayim dedi.

yardimci olursaniz cok sevinirim.

diger soruma gelirse ben haziranda mezun oluyorum uniden.fakat benm uninin oldugu sehir ankara konsolosluguna bagli..
fakat ben antalya/alanyada yasiyorum.orasi ise izmire bagli.ben haziranda vize icin basvuracagim,31 agustostada kursum basliyor.sizce ankaradan mi izmirden mi basvurmaliyim vizeye??
bikac ay once bi arkadasimiza ozelden mail atmistim Allah razi olsun cevapta verdi yardimci oldu.birde hem belki ayni durumda olan varsa bilgisini paylasir hemde daha sonralari ayni duruma dusen olursa aydinlatilsinlar diye konu actim

tesekkur ederim.

KurusSs

Mesaj gönderen KurusSs » Çrş May 06, 2009 2:21 pm

arkadasim referans mektubu dedigin iyi niyet mektubu mu oluyor acaba cunku bende var mail adresine gonderebilirim Almanca ve Turkce olarak :)

Mechanical

Mesaj gönderen Mechanical » Prş May 07, 2009 2:09 am

[quote]KurusSs tarafindan yazilan metin:
arkadasim referans mektubu dedigin iyi niyet mektubu mu oluyor acaba cunku bende var mail adresine gonderebilirim Almanca ve Turkce olarak :)[/quote]

saol dostum emrea_0725@hotmail.com

bu adrese atarsan cok mutlu olurum