Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Yuksek Lisans

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
emeke

Yuksek Lisans

Mesaj gönderen emeke » Sal Kas 19, 2013 11:34 pm

Arkadaslar su an Duisburg-Essende ogrenciyim, yani dil okuluna gidiyorum su an. DSHyi gectikten sonra BWL okuycam, lisans programi. Sormak istedigim, benim onlisans halkla iliskiler ve reklamcilik diplomam var, ayni zamanda isletme 4 yillik diplomam Acikogretimden. Almanya\'da herhangi bir uni.de onlisans diplomasiyla yuksek lisans kabulu alabilir miyim ?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Yuksek Lisans

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Kas 20, 2013 1:08 pm

Due de kesinlikle hayir. En iyi ihtimal derslerini tanitirsin ve lisanstan baslarsin o kadar. Fachhochschule lerde dusuk de olsa master sansin var, tabiki not ortalaman cok iyiyse.
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

wbkrd

Yuksek Lisans

Mesaj gönderen wbkrd » Çrş Kas 20, 2013 4:48 pm

Merhaba,
Ben 6 aydir Almayadayim dil okuluna gidiyorum almanca ogrenmek icin. Burada yuksek lisansa basvurmak istiyorum. Bildigim kadariyla y.lisansa baslamak icin c1 seviyesinde almanca bilmek gerekiyor. Beden egitimi ve spor ogretmenligi mezunuyum ve lisans ortalamam 2.90 bu sartlar altinda kabul olma sansi varmidir?
Benim bolumum koln de var sanirim kabul edilme sansi nedir sizce.Birde derslerde sorun cikarmi acaba tanimama gibi vs.Ilginiz icin simdiden tesekkurler.