Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Almanya\'da Muhendislik Tamamlama Egitimi Icin Lutfen Yardim!!

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
yorumcu

Mesaj gönderen yorumcu » Pzt Haz 01, 2009 8:29 pm

tamamlama suresi ne kadar: bunun icin bir sure vermek cok zor. ancak derslerin uyuyoyrsa uyan derslerini kabul ederler. bence yarisini kabul ederler. buda demek oluyorki 6 semesterin 3 u
tamamlama icin almanca sart mi: egitim dili almanca ise tabiki almanca bilgilni belgelemen lazim. okumak istenen bolum hangi dilde egitim veriyorsa bu belgelenmek zorunda. sadece almanca icin degil yani bu. ingilizce icinde ayni.
oncelikle dil kursuna gitmemize izin veriyolar mi: dil kursuna gitmek icin uniden izin almiyorsun. gidebilirmiyim gidemzmiyim seklinde. onlar senin dil yeterliligine bakarlar. bunu belgelerle sagliyorsan sorun yok, saglamiyorsan uniye baslayamazsin.
master yapmak mi yoksa muhendislik tamamlama mi : eger master yapip muhendislik okuyan biri gibi imza yetkin varsa master bence daha mantikli.

yenigeldim

Mesaj gönderen yenigeldim » Pzt Haz 01, 2009 9:03 pm

bilgilendirdiginiz icin tesekkurler.