Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Universitaet Rostock

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
izmiter

Universitaet Rostock

Mesaj gönderen izmiter » Pzt Tem 01, 2013 1:05 pm

Arkadaslar merhaba;

Kis somesteri icin basvurmayi dusundugum universiteler arasinda Rostock Universitesi de var. B1 belgesiyle sartli kabul aldiklarini ogrendim. Fakat bazi seyler beni tedirgin ediyor.

Rostock Universitesi Kimya bolumu cok unlu bir okul. Kaliteli bir egitim verdiklerine inaniyorum. Ancak,

Su an Almanyadayim ve buradaki akrabalarim tanidiklarim kesinlikle Rostock´a yada daha genel bir ifadeyle Mecklenburg-Vorpommern eyaletine gitmemi oneriyorlar malum konulardan oturu. Alman tanidiklarima sordugumda da eveleyip geveleyen cevaplarini duyunca tedirgin oldum.

Rostockta okuyan var mi aranizda?

Mecklenburg-Vorpommern eyaletinin yabancilar polisi hakkinda, okul hakkinda bilgi verecek olan var mi?

Ben universitede herhangi bir problem olacagini tahmin etmiyorum ama nereden baksaniz en az 2 senem gececek belki burada. Biraz bilgi toplasam kendimi rahatlatirim diye dusundum. Umarim beni anliyorsunuzdur.

Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler.