Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

almanyada egitim

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
kavvas

almanyada egitim

Mesaj gönderen kavvas » Pzr Oca 06, 2013 3:33 pm

Selam;

Siteye dun uye oldum.Suanda Anadolu universitesi acikogretim fakultesi 3. sinif isletme bolumu ogrencisiyim.Esim celal bayar universitesi maliye bolumu(4 yillik) mezunu ve su anda acikogretim fakultesi insan kaynaklari yonetimi ogrencisi.Almanyada lisans egitimimizi tamamlamak ve sonrasinda orada almis oldugumuz egitim dogrultusunda kurumsal hayatta calismak istiyoruz. Yakin akrabalarimizla yasama sansimiz mevcut.Ikamet sikintimiz yok yani.Ancak hangi universiteye nasil basvuru yapabilecegimiz konusunda bir bilgimiz yok.Yardimci olursaniz cok seviniriz.

Yasayacagimiz yer Baden Wurttenberg eyaletine bagli Aalen sehri.Sehirde aalen universitesi var ve bu universitede hem esimin hemde benim okudugum bolumler olan Isetme ve Insan Kaynaklari bolumleri mevcut.Bunun disinda Ulm ve Stuttgart gunluk ulasim mesafemizde yer aliyor.

Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

murat181818

almanyada egitim

Mesaj gönderen murat181818 » Pzr Oca 06, 2013 3:42 pm

Sitenin makalelr bolumunde ne yapabilceginiz butun kaynkalar mevcut vize basvursu okul basvurusu blok hesak vs..
Kontrol etikten sonra sorulalrinizi merakla bekleriz :D
Viel Gluck
So geht nicht !

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

almanyada egitim

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Oca 06, 2013 3:59 pm

Almancaniz var mi peki ?

kavvas

almanyada egitim

Mesaj gönderen kavvas » Pzr Oca 06, 2013 4:05 pm

hayir almancamiz yok.oncelikle almanca egitimi alip oradan egitime baslayacagiz.sanirim bazi universitelerin boyle imkanlari varmis.olmasa bile dil kursu onceligimiz.

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

almanyada egitim

Mesaj gönderen eren_f2007 » Pzr Oca 06, 2013 4:45 pm

http://deutschstudent.de/news_cats.php?cat_id=17 Buradan sartli kabul veren universiteleri bulabilirsiniz ve nasil basvuru yapacaginizi da.