Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

master yapar iken lisans tamamlama

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
ideen12

Mesaj gönderen ideen12 » Sal Ara 11, 2012 12:08 am

ayni universite master yapar iken lisans diplomasini da almak icinde lisans tamamlamaya basvurup dersleri saydirip ayni anda lisans tamamlayan herhagi bir tanidigniz veya bilgisi olan varmi ? lisans tamamlama master yaptigin dalda yada baska dalda olabilir. kabul almak sikinti degil fakat yazilabiliyormusun bilmiyorum

haftaya danismana ve international office soracagim fakat deneye varsa onden hazirlikli gidip sorayim. konu hakkinda bilginiz yasal dokuman var ise burda paylasirsiniz beraber tartisiriz

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Ara 11, 2012 11:17 am

150 kredi altinda ders taninirsa lisans dan o sekilde olabilir, onun disinda master kaydi yapilir, lisans dersleri tekrar edilir, tez istenmez lisans icin ve sadece master degree alinir.

ideen12

Mesaj gönderen ideen12 » Çrş Ara 12, 2012 1:00 am

hocaya icerik guncellenmis tekrar etmek istiyorum dedinmi aninda az tanir orda sikinti yok. bachelor tezinide projekt olarak tanitilir. eger yasal engel yok ise zaten master devam edilir. fakat ogrenci belgesi almak istedikmi hem master hem lisans mi olacak yada sadece master yada lisans mi orasi onemli

haftaya soracagim burdan ayrinitili yazarim bugun asta da bu konuyu actim onlarindaherhagi bir fikri yok

sinan84

Mesaj gönderen sinan84 » Cum Ara 14, 2012 11:56 pm

hangi bolumu bitirdin ideen12