Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Informatik Master

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
jaymz

Informatik Master

Mesaj gönderen jaymz » Pzr Eki 07, 2012 10:26 pm

Arkadaslar Master informatik egitimime basliyorum bu somestir. Ders secme konusunda yardimlarinizi bekliyorum. Programlama mesela hic sevmedigim ve yapamadigim bir sey. ( C ++ Java filan )

Ilerde iyi is bulabilecegim yapmasi ve ogrenmesi kolay informatik bolumleri hangileri sizce ? programlama olmayan tabi =) alabilecegim dersler sunlar :

Modul: Algorithmen fur planare Graphen
Modul: Algorithmische Spieltheorie
Modul: Spezielle Graphklassen

Halbmodul: Einfuhrung in die Geo-Informatik
Halbmodul: Modellierung metabolischer Netzwerke (Bin204)
Modul: Mustererkennung mit Anwendungen in der Genomforschung
Halbmodul: Peer-to-Peer-Systeme
Halbmodul: Softwaretechnik II
Halbmodul: Statistische Auswertung biologischer Daten (Bin207)
Halbmodul: iOS-Programmierung
Halbmodul: Transaktionsverwaltung
Halbmodul: Verteilte und Foderierte Datenbanken
Halbmodul: Vertiefung Rechnernetze
Vorlesung: Entwicklung einer Unified Messaging Plattform - Von der Spezifikation bis zur Umsetzung

dersler hakkinda bilgi verirseniz ve yardim ederseniz cok sevinirim. simdiden cok tesekkurler..

jaymz

Informatik Master

Mesaj gönderen jaymz » Pzt Eki 08, 2012 4:19 pm

[quote]venceremos tarafindan yazilan metin:

informatik master ve programlama sevmedigin ve yapamadigin birsey.hmmm

Yukarda yazmis oldugun bir cok ders zaten almak zorunda oldugun modul dersleri.[/quote]

bu derslerden 30 krediyi tamamlamaliyim ve ders sayisi bu derslerin kredi sayisina gore degismekte. 2 ya da 3 ders secmem gerekiyor bunlardan yani kredi sayisini tamamlamam icin

bilk

Informatik Master

Mesaj gönderen bilk » Sal Eki 09, 2012 9:37 am

Sakin yanlis anlama ama direk bolumu baslamadan birak derim. Anlamadigin sevmedigin birseyi neden okuyorsun. Ayrica basliyorum demisin, yani nerde ne okuycan belli ve kacisin olmadigi dersleri de siralamisin ve hangisini yaparsam is alani olarak iyi diye sormusun.

Imamlik okumak istiyorum ama islami sevmiyorum ve inanmiyorum demen gibi birsey olmus yani.:) Imkanin varsa bu yola girmeden don derim.

jaymz

Informatik Master

Mesaj gönderen jaymz » Sal Eki 09, 2012 2:22 pm

[quote]bilk tarafindan yazilan metin:

Sakin yanlis anlama ama direk bolumu baslamadan birak derim. Anlamadigin sevmedigin birseyi neden okuyorsun. Ayrica basliyorum demisin, yani nerde ne okuycan belli ve kacisin olmadigi dersleri de siralamisin ve hangisini yaparsam is alani olarak iyi diye sormusun.

Imamlik okumak istiyorum ama islami sevmiyorum ve inanmiyorum demen gibi birsey olmus yani.:) Imkanin varsa bu yola girmeden don derim.[/quote]

Arkadaslar bilginiz varsa sordugum soruyla alakali yardiminizi istedim. yoksa hayat dersi almaya ihtiyacim yok sagolun.. ne yaptigimi biliyorum =)