Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

dsh1 ile herhangi bir universitenin herhangi bir bolumune kesin kayit

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
ekn_oky

Mesaj gönderen ekn_oky » Pzt Eyl 24, 2012 12:23 pm

Arkadaslar,bir arkadasimin onemli bir sorunu var.Dsh1 almis kendisi fakat hannoverde bu belge ile kayit yaptirdimi okul odemeleri fazla oluyor,dsh2yi verene kadar gecici kayit yaptirmak istiyor.Peki NRW tarafinda veya essen gibi okul ucreti olmayan sadece semestrticket verilen biryerde dsh1 ile herhangi bir bolume hangi universitede kayit yaptirabiliriz.acil yardim bekliyoruz.tesekkurler

ekn_oky

Mesaj gönderen ekn_oky » Pzt Eyl 24, 2012 6:45 pm

guncel

ismayin

Mesaj gönderen ismayin » Prş Eyl 27, 2012 11:41 am

Fachhochschule Jena, ya da dogudaki bir kac FH ler kabul eder.

taytay

Mesaj gönderen taytay » Prş Eyl 27, 2012 11:35 pm

[quote]mehmetozkan89 tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar,bir arkadasimin onemli bir sorunu var.Dsh1 almis kendisi fakat hannoverde bu belge ile kayit yaptirdimi okul odemeleri fazla oluyor,dsh2yi verene kadar gecici kayit yaptirmak istiyor.Peki NRW tarafinda veya essen gibi okul ucreti olmayan sadece semestrticket verilen biryerde dsh1 ile herhangi bir bolume hangi universitede kayit yaptirabiliriz.acil yardim bekliyoruz.tesekkurler[/quote]

Cogu bolum DSH2 istiyor diye biliyorum Hannover\'de. Ozel degilse bolumu hangisi? Birde fiyat farki ne oluyor DSH1 ya da DSH2 olunca?