Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Turkiyede Uni\'ye baslamak acil yardim

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
mtoglu

Mesaj gönderen mtoglu » Pzr Eyl 23, 2012 4:20 pm

Arkadaslar yaz donemi icin almanyadaki universitelere basvuracagim 2-3 ay sonra.Bu sene lysden kazandigim bolume de kaydimi yaptirdim ve bos durmamak icin almanyaya gidene kadar hazirlik sinifina gitmeyi dusunuyorum.Sorum su simdi ben 23 ay kadar buradaki okuluma gidersem almanyadan kabul alma isini riske mi atmis olurum yani Turkiyede hic uniye baslamayip Almanyaya gitmek isteyen biriyle bir farkim olurmu yoksa ben lise mezunu olarak normal basvurumu yapabilirmiyim?Yardim eden herkese sonsuz tesekkurler.

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Cum Ağu 08, 2014 11:20 am

[quote]mtoglu tarafindan yazilan metin:

Arkadaslar yaz donemi icin almanyadaki universitelere basvuracagim 2-3 ay sonra.Bu sene lysden kazandigim bolume de kaydimi yaptirdim ve bos durmamak icin almanyaya gidene kadar hazirlik sinifina gitmeyi dusunuyorum.Sorum su simdi ben 23 ay kadar buradaki okuluma gidersem almanyadan kabul alma isini riske mi atmis olurum yani Turkiyede hic uniye baslamayip Almanyaya gitmek isteyen biriyle bir farkim olurmu yoksa ben lise mezunu olarak normal basvurumu yapabilirmiyim?Yardim eden herkese sonsuz tesekkurler.[/quote]

Farketmez her iki durumda da basvuru yapabilirisn
So geht nicht !