Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Basvuru Belgeleri Hakkinda

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Zacalicious

Mesaj gönderen Zacalicious » Çrş Eyl 12, 2012 7:23 pm

Merhabalar Bir Kac Sorum Olacak

1)Transkript ve diplomadaki imzalar farkli mudur olmadigi icin transkripti mudur yardimcisi imzaladi sorun olurmu
2)Transkript 100 luk sistemdemi olmali 5 lik sistemdemi
3)\'\'Applicants for Medicine: The "Einstufungsbescheid" from the Landesprufungsamt fur Medizin und Pharmazie, Postfach 10 34 55, D-40025 Dusseldorf is required \'\' uni due de bir uyari google translatte cevirmeme ragmen bir sonuca varamadim cevirisi nedir ?
4)Heidelberg universitesinin basvuru formunu sitelerinde aradim ama bulamadim belgeyi nerden edinebilirim
5)basvuruda uni assist e pasaport fotokopisi gondermek zorunlu mu
6)Tip fakultesi basvurularinda da diger bolumlerdeki gibi mi yol izliyoruz yoksa farkliliklar var mi varsa nelerdir ?

NOT : Duisburg-Essen ve Heidelberg e tip fakultesi icin basvuracagim

Simdiden tesekkurler.Iyi forumlar :)

murat181818

Mesaj gönderen murat181818 » Çrş Eyl 12, 2012 8:21 pm

1) Yok o kadar detayli bakmazlar herhalde
2) Farketmez
3)Ingilizce
4)Orada olmasi lazim baska yerde bulamasin iyice bakmalisin unilerin basvurulari uni sayfasinda olur.
5)Eger istiyorlarsa evet ama gondermende yarar var.
6)Uni asist oldugu icin butun islemleri uni asist yapiyor hemen hemen ayni butun bolumler icin

Almanca seviyen nasil sartli kabul mu alicaksin?
So geht nicht !

Zacalicious

Mesaj gönderen Zacalicious » Çrş Eyl 12, 2012 9:11 pm

cok tesekkurler. sartli kabul alacagim derslere baslayacak kadar iyi duzeyde degilim bu arada heidelberg uni sitesindeki butun dosylari indirdim hemen hemen ancak basvuru belgesi yok sitedeki uni. tanitiminda ki linkte gecersiz

Zacalicious

Mesaj gönderen Zacalicious » Prş Eyl 13, 2012 10:29 am

2 gundur ariyorum ama mail attim simdi cunku indirdigim bi dosyada basvuru formunu uni assist ten edinebilirsiniz yaziyordu ama bakalim

Zacalicious

Mesaj gönderen Zacalicious » Cum Eyl 14, 2012 8:59 pm

basvuru forumu uni asisste islemler tamamlandiktan sonra aldigimiz pdf mis ayri bi belge yokmus