Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

PADERBORN - WUPPERTAL BASVURU

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
caramel

Mesaj gönderen caramel » Pzr Eyl 09, 2012 9:27 pm

Merhaba arkadaslar almanca dil sarti aramayan unuversitelerden iki tanesi olan paderborn ve wuppertal universitelerine psikoloji sartli kabul icin basvuru yapacagim tercume ve onay islerinden sonra, basvuru asamasina gecmeden once surecle ilgili deneyim ve tecrubelerini paylasabilecek olan arkadaslardan destek bekliyorum. Bildigimiz uzere wuppertal universitesi uni-assist uzerinden basvuru aliyor daha once bu sekilde wuppertal\'e basvuru yapan var mi? Paderborn ise universiteler-makaleler bolumunde okuduguma gore adrese belgelerin gonderilmesi ile, peki belgeleri gondermeden once bir cok universitede oldugu gibi online basvuru yapilmasi gerekiyor mu?

caramel

Mesaj gönderen caramel » Pzt Eyl 10, 2012 1:22 pm

Tesekkur ederim. Peki daha once uni-assist araciligi ile universite basvurusu yapan yada konuyla ilgili bilgisi olan var mi? Iyice arastirdim Paderborn\'da psikoloji bolumu yokmus sadece spor psikolojisi var buyuzden wuppertal\'e basvuru yapacagim.
Uni-assiste kaydoldum online basvuruda hata veriyor sizce neden basvurumu almadi dusuncelerinizi paylasirsaniz sevinirim.

pardon

Mesaj gönderen pardon » Pzt Eyl 10, 2012 3:01 pm

Ben uni-assist\'le basvuru yaptim ama online falan yapmadim, direkt gidip kendilerine verdim elden. Sitesini arastir biraz bulursun ne yapman gerektigini.

caramel

Mesaj gönderen caramel » Pzt Eyl 10, 2012 4:47 pm

Buldum zaten uye oldum, formu doldurdum, wuppertal icin elektronik basvuru sonuc vermiyor sanirim universiteyle alakali fu Berlin icin denedim elektronik basvuruyu kabul etti almanca sarti aramasa oraya basvurucam ama. Normalde elektonik basvurudan sonra 68 euroyu odeyip belgeleri kargoya vermek gerekiyor sanirim ama yanlis bisey yapmak istemiyorum almancam iyi degil malesef yoksa arayip sorucam. Peki siz basvuru yaparken sadece belgeleri goturup odemeyi mi yaptiniz yani ben direk evraklari gonderirsem basvurum isleme alinir mi acaba?

caramel

Mesaj gönderen caramel » Pzt Eyl 10, 2012 4:54 pm

wuppertal universitesi icin arama yaptigimda bu uyari ile karsilasiyorum
\'\'Ihre Suche lieferte leider kein Ergebnis.
Geben Sie weniger Suchparameter ein, z.B. nur die Hochschule oder Hochschule plus Abschluss. Dann sehen Sie das gesamte verfugbare Studienangebot der Hochschule.
Manchmal sind die Fachbezeichnungen in der Auflistung auch abgekurzt. Waehlen Sie dann eine in Frage kommende Abkurzung.
Bitte passen Sie Ihre Suche an oder informieren Sie sich noch einmal bei der Hochschule.\'\'

caramel

Mesaj gönderen caramel » Pzt Eyl 10, 2012 7:42 pm

Iyice dikkat ettim tekrar tekrar baktim okudum denedim Fu Berlin icin oluyor fakat Wuppertal icin olmuyor lutfen biri yardim edebilirmi acaba ben mi hata yapiyorum diye dusundum ama oyle olsa baska universitelerin elektronik basvurusundada ayni hata cikardi. Problem nerede anlayamadim lutfen konuyla ilgili yardim edebilirmisiniz ?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Eyl 11, 2012 1:14 am

nasil ve neye hata verdigini bilmeden sana nasil yardim edebilirizki?

caramel

Mesaj gönderen caramel » Prş Eyl 13, 2012 7:32 pm

[quote]caramel tarafindan yazilan metin:

Geben Sie weniger Suchparameter ein, z.B. nur die Hochschule oder Hochschule plus Abschluss. Dann sehen Sie das gesamte verfugbare Studienangebot der Hochschule.
Manchmal sind die Fachbezeichnungen in der Auflistung auch abgekurzt. Waehlen Sie dann eine in Frage kommende Abkurzung.
Bitte passen Sie Ihre Suche an oder informieren Sie sich noch einmal bei der Hochschule.\'\'[/quote]
Burada da belirttigim gibi, bu sekilde bir uyari veriyor. Verdigim bilgiler yardimci olmaniz icin yeterli midir?

Kullanıcı avatarı
welly275

Mesaj gönderen welly275 » Çrş Eyl 26, 2012 12:52 am

Bitte passen Sie Ihre Suche an oder informieren Sie sich noch einmal bei der Hochschule.\'\'[/quote]
Burada da belirttigim gibi, bu sekilde bir uyari veriyor. Verdigim bilgiler yardimci olmaniz icin yeterli midir?[/quote]

diyor ki;

aradiginiz maalesef konuc vermemistir.

"daha az parametre verin, ornegin sadece yuksekokul ya da yuksekokul arti bitirme derecesi. daha sonra yuksekokuldaki tum uygun bolumleri gorurusunuz.
Bazen bolum tanimlamalari listelemede kisaltilmis da olabilir. bu durumda istenilen kisaltmayi seciniz.
aramayi uygun hale getirin ya da yuksekokulda bu konuda bilgi alin."

farkli yazilmis olabilir, basvuru zamanlari gecmis olabilir, bolumun basvurusu uni-asist uzerinden yapilmiyo olabilir, cok fazla parametre yaziyosundur... yani var da var sebep.

sadece bu hata mesajina bakarak sebepleri daraltmak zor

caramel

Mesaj gönderen caramel » Çrş Kas 14, 2012 11:53 am

Ilgin icin tesekkur ederim welly275 sanirim o zaman basvuru tarihi disindaydi su anda basvuru yapilabiliyor.