Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Essen universitesi sartlari?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
zeynopya

Mesaj gönderen zeynopya » Çrş Eyl 05, 2012 3:23 am

Merhaba ben Acikogretimden Edebiyat okuyorum haliyle hic memnun degilim:( (daha onceden isletme bitirmistim orgun ogretimde)Edebiyat egitimime almanyada devam etmek istiyorum. Oncelikle almanyada dil ogrenip sonra universiteye gitmek istiyorum hatta essen universitesi hic almanca bilmeden sartli kabul edebiliyormus sartlari nedir? sansim nedir? konu ile alakali bilgi verebilirseniz cok mutlu olurum.

omer34

Mesaj gönderen omer34 » Çrş Eyl 05, 2012 4:20 am

sartlar derken ?

Eger basvuru sartlarindan bahsediyosan : once universitenin sitesinden online bi basvuru yapip kazandgn bolume gerekli belgelerini universiteye yollicaksin ..

Universite hakkinda daha \'detayli bilgiyi sitenin makaleler kismindan bakabilirsin .

german

Mesaj gönderen german » Çrş Eyl 05, 2012 12:27 pm

[quote]zeynopya tarafindan yazilan metin:

Merhaba ben Acikogretimden Edebiyat okuyorum haliyle hic memnun degilim:( (daha onceden isletme bitirmistim orgun ogretimde)Edebiyat egitimime almanyada devam etmek istiyorum. Oncelikle almanyada dil ogrenip sonra universiteye gitmek istiyorum hatta essen universitesi hic almanca bilmeden sartli kabul edebiliyormus sartlari nedir? sansim nedir? konu ile alakali bilgi verebilirseniz cok mutlu olurum.[/quote]
BENCE HIC DENEME DERIM EDEBIYAT UZERINDEN BASVURU YAPMA BEN ACISINI CEKTIM EÐER ISLETME BITIRDIN ISE ONUN UZERINE MASTER YAP DERIM CUNKU KONSOLOSLUK ZORLUK CIKARTIYOR ACIKOÐRETIM EDEBIYAT VEYA DIÐER BOLUMLERE BEN 3 SEFER RED ALDIM AMA GERCI BELGELERINI SONRA SERTIFIKALARINI TAMAMLARSAN SORUN CIKMAZ DIYE DUSUNUYORUM AMA BENIM DILIM YADIN O YUZDEN ACIKCASI BASVURACAK OLANLAR ICIN KORKUYORUM OKULDA SORUN YOK KABUL VERIYOR HATTA BENIM OKUL KABULUM 1,5 HAFTADA GELMISTI AMA KONSOLOSLUK BAAN 3 SEFER REDD VERDI O YUZDEN BIRAZ DAHA DUSUN VE IYI BIR DANISMANLIKLA CALIS DERIM TABII BU KONUDA DANISMANLIK OLARAK GURKAN ABININ UZERINE YOKTURDUR ONLA CALIS DERIM SANA