Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

meslekler

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Sally

meslekler

Mesaj gönderen Sally » Cum May 04, 2012 12:35 am

arkadaslar bi sorum var vaktim az bolum secmem lazim ikibolum arasindayim..almanca ogretmenligi kac Diplomaa notu ile aliyor..birde Erziehungswissenschaft bolumunu cok kisi oeriyor ama bu bolum nedir icerigini bilmiorum Kimi pedegog diyo Kimi rehberlikci diyo bana Bu konuda yardim edermisiniz durum acil bolum secmem lazim fikirlerinizi bekliyorum

MERVE ASCI

meslekler

Mesaj gönderen MERVE ASCI » Cum May 04, 2012 1:14 am

Sally selam.ilk olarak su haberi vereyim sana,istegin uzerine etrafta almanca ogretmenligi okuyan birini bulmaya calistim; fakat elim bos :/ Bence icerikleri hakkinda en saglikli bilgiyi bolumden alirsin.Dusundugun bolumlerin danisman hocalariyla gorusme yap.Inan yardimci oluyorlar.Geri kalan kisim hakkinda bildiklerimi sana uzun uzun yazmistim zaten.Baska bilgisi olan arkadaslarin yorumlarini alalim.

Sally

meslekler

Mesaj gönderen Sally » Cum May 04, 2012 8:18 pm

mervecim cok tesekur ederim evet konusmustuk ama daha cok bilgiye ihtiyacim var erziehungwissenschaft ile ilgili bu bolumu ayrintili bilmek istiorum cunku sordugum bikac kisiden 50 si pedegog 50 egitim bilimleri dedi kimiside rehberlik uzmani diiiyo kafam karismis durumda bilgisi olan varsa gercekten buraya yazarsa bnde memnun olurum