Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

integration

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
harun

integration

Mesaj gönderen harun » Cum Kas 18, 2011 11:13 am

arkadaslar ben su an FH wedel da wirtschaftinformatik okuyorum. burasi ozel bir okul oldugundan mi bilmen DSH sinavini gecipte okuyan birtek benim :( ve buyuzden mi bilmiyorum arkadaslik kurmakta ciddi anlamda sikindi cekiyorum hem turklerle hem almanlarla Bu yuzden orasi cekilmez bir hal aldi benim icin. bende bu yuzden kaydimi FH kolne aldiricam bu yaz somestirina icinizde burda okuyan war mi? bu tur sikintilar normal mi? destek leriniz icin simdiden tesekkurler

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

integration

Mesaj gönderen Staatsmann » Cum Kas 18, 2011 3:09 pm

Hem Turklerle hem Almanlarla ?

Bu ilginc , en azindan Alamanlasmamis Turkler sohbet eder ,TR\'den geliyorsun diye ilgi gosterirler normalde.
Ancak kucuk bir yerse okulun ve bulundugun cevre ve yabanci sayisida azsa zorluk yasayabilirsin evet.
Ve okul degistirmekte de cok haklisin.

Normal mi degil mi ,pek bilemeyecegim..Benimde ilk senem okulda ancak arkadaslik edinmede tek sorunum okula baslayanlarin bir cogunun grub halinde gezmesiydi yani birbirlerini coktandir yaniyorlardi :)

Nasil bir tepkiyle karsilastin ?
Ne yaptinda karsiliksiz kaldi bu ?
Ya da neler denedin arkadas edinmek icin ?
Nerede kaliyorsun ? Yurd ? Ev ? Tek basina ?
Postmodern Kommentare fundamentalistischer Mentalitaeten
Fundamentalist zihniyetlerin postmodern yorumlari

harun

integration

Mesaj gönderen harun » Cum Kas 18, 2011 4:06 pm

ya ben wedel de kaliyorum. hochhaus diyorlar orda bir oda tuttum
orda kaliyorum tekbasima.arkadaslik kuramadigim dedigim sadece okulda merabah merabah okadar okul sonrasi yalniz kaldim. hocalar daha ilk gunlerden vurgulayarak soyledi gruplar olusturun oyle calisin dedi ben simdiye kadar beceremedim gruba katilmayi filan. eger fh kolne den kabul gelirse kesinlikle WG de kalicam en azindan daha kolay olur arkadaslik kurmak.