Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

doktora

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
deposilin1200

doktora

Mesaj gönderen deposilin1200 » Çrş Oca 28, 2009 9:00 pm

arkadaslar oncelikle iyi aksamlar
turkiyede saglik bilimleri enstitusunde biyokimya master yapiyorum.almanyada bir dil kursuna yazildim kurs 9 martta basliyacak.ben hem dil kursu akabinde doktora yapmak istiyorum fakat bir profesorle gorusmem gerekiyormus herhalde ama nasil grsecegimi bilmiyorum.
vize grsmesindeki bayan ordaki okuldan doktora yapabilir diye belge alsan iyi olur yoksa red edilir dedi.ben 60 euro almaktan kacmam ama bence bir mail falan olsun elinde dedi.napacagimmm lutfen yardim edin
http://www.med.uni-goettingen.de/content/218_359.html bu sitede sanki profesor tibbi biykimyaci bu hocayla baglantiya gecelimmi
hersey icin tesekkurler allah razi olsun

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

doktora

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Oca 28, 2009 9:07 pm

doktora yapabilmen icin bolumun prof undan davetiye alman gerekiyor.. ama diger turlu dil kursu vizesi ile gelebilirsin.. verdigin link bolumle ilgili evet ama onemli olan o prof un promotion icin ogrenci alip almadigi.. burdaki sistemde her bolumun bi de kendine ait bolumleri vardir ve o bolumlerde proff lar bolum baskani olurlar ve her yil belli sayida doktora ogrencisi kabul ederler..

ilk olarak biochemie hangi uni lerde var onlari bulacaksin, sonra o bolumun proflarin kendi sayfalarinda promotion ( doktora ) icin yer varmi yok mu ona gore prof la kontaga gececeksin.. ben google dan senin icin biraz baktim mesela asagidaki ilan gozume carpti freiburg dan..

http://www.math-jobs.com/j.php?i=72
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

deposilin1200

doktora

Mesaj gönderen deposilin1200 » Çrş Oca 28, 2009 9:24 pm

cok tesekkur ederim ama almancam yok nasil anlayacagim ben orda yazanlari offfffffff ne yapacagimi bilmiyorum ve gercekten caresiz kaldim

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

doktora

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Oca 28, 2009 11:51 pm

Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

doktora

Mesaj gönderen Physiker » Sal Şub 10, 2009 8:52 pm