Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

sartli kabul

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Splut

sartli kabul

Mesaj gönderen Splut » Prş Tem 21, 2011 11:10 pm

universitelerin internet sitelerinde hep internation office kisminda benden istenen bachelor belgeleri yaziyor testdaf 4 lise diplomasi yerlesti belgesi vb... peki sartli kabulu kendi basimiza almak istersek ( herhangi bir danismanlik sirketi kullanmadan) basvuruyu ne sekilde yapmamiz gerekiyor..aynen bachelor basvurusu gibi internet ustunden ancak dsh testdaf belgelerim olmayacak ben ozel olarak international office ile mailleserek mi conditional acceptance istedigimi belirtecegim bunun icin ozel baslik acmamis universiteler (duisburg\'ta bulamadim acikcasi) bunun proseduru nedir nasil ogrenebilirim ?

tekin

sartli kabul

Mesaj gönderen tekin » Prş Tem 21, 2011 11:22 pm

ben de sartli gidecegim cunku hicbir sekilde almancam yok. sartli kabulde almanca seviyesinin tam olarak ne kadar olmasi gerekiyor ya da ingilizce seviyeleriyle karsilastirirsak hangi seviyeye denk geliyor acaba?

MERVE ASCI

sartli kabul

Mesaj gönderen MERVE ASCI » Prş Tem 21, 2011 11:36 pm

sartli kabulde dil seviyesi istemiyorlar.Eger once okulun dil kursuna gideceksen bazi okullar ilk seviyeleri istiyorlar.

Splut

sartli kabul

Mesaj gönderen Splut » Cum Tem 22, 2011 9:37 am

[quote]Splut tarafindan yazilan metin:
universitelerin internet sitelerinde hep internation office kisminda benden istenen bachelor belgeleri yaziyor testdaf 4 lise diplomasi yerlesti belgesi vb... peki sartli kabulu kendi basimiza almak istersek ( herhangi bir danismanlik sirketi kullanmadan) basvuruyu ne sekilde yapmamiz gerekiyor..aynen bachelor basvurusu gibi internet ustunden ancak dsh testdaf belgelerim olmayacak ben ozel olarak international office ile mailleserek mi conditional acceptance istedigimi belirtecegim bunun icin ozel baslik acmamis universiteler (duisburg\'ta bulamadim acikcasi) bunun proseduru nedir nasil ogrenebilirim ?[/quote]

bjk_oguz

sartli kabul

Mesaj gönderen bjk_oguz » Cum Tem 22, 2011 11:21 am

su linke bir goz at burdandi sanirim duisburg-essen icin uye falan olman gerekiyor. https://applyonline.uni-duisburg-essen.de/

arslan46

sartli kabul

Mesaj gönderen arslan46 » Cmt Tem 23, 2011 3:25 pm

slm arkadaslar....
ben turkiyede sanat okulu mezunuyum ve 2 yillik uniye gecis hakkim var ama ben almanyada okumak istiyorum almanyaya icin gecis vizem var yani yesil pasaportum var ama ben orda nasil uniye gidebilrim almanyada abimde var kisaca olarak benim almanyada okuma hakkim varmi lutfen bana cevap yazarsaniz sevinir