Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bolumle alakali bolum

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
i19power

Bolumle alakali bolum

Mesaj gönderen i19power » Pzr Tem 10, 2011 8:19 pm

Her yerde okuyorum turkiyede almanyada okumak istedigin bolume yakin bir yer kazanmis olman lazimmis.Ama bazilarida sadece sayisal bi bolum kazanmis olman yetiyo diyo.Hangisi dogru bunlarin ?
Bide bu alakali bolumler neler

Ben- bilgisayar bilimleri veya yazilim muhendisligi istiyorum.Simdi benim bunlara girebilmek icin turkiyede hangi bolumleri kazanmis olmam geriyor.Benim aklima sunlar geldi.(sizde bildiklerinizi ekleyin lutfen)
bilgissayar muh.
bilisim sistemleri muh.
yazilim muh.

Jeanne

Bolumle alakali bolum

Mesaj gönderen Jeanne » Pzr Tem 10, 2011 9:28 pm

[quote]i19power tarafindan yazilan metin:
Her yerde okuyorum turkiyede almanyada okumak istedigin bolume yakin bir yer kazanmis olman lazimmis.Ama bazilarida sadece sayisal bi bolum kazanmis olman yetiyo diyo.Hangisi dogru bunlarin ?
Bide bu alakali bolumler neler

Ben- bilgisayar bilimleri veya yazilim muhendisligi istiyorum.Simdi benim bunlara girebilmek icin turkiyede hangi bolumleri kazanmis olmam geriyor.Benim aklima sunlar geldi.(sizde bildiklerinizi ekleyin lutfen)
bilgissayar muh.
bilisim sistemleri muh.
yazilim muh.[/quote]

Bilgisayar muhendisligi yuksek lisansi yapan biri olarak soylemeliyim ki, bu bolumde okumak icin ayrica elektronik ve haberlesme muhendisligi kabulleri de gecerli. En azindan Uni Duisburg Essen\'de oyle, diger universitelerde bu degisebilir. Donem basinda universitede bu bolumler varsa, ayrica bolum degistirebilme hakkiniz da dogabiliyor.

i19power

Bolumle alakali bolum

Mesaj gönderen i19power » Cmt Tem 16, 2011 12:59 pm

Benim bir arkadasim burda bir sayisal bolum kazanarak Goethe universitesinde informatik okuyabilecegini soyluyo.Bolumuyle alakali olmasina gerek yokmus.MF bolumu kazanmasi gercekten yetiyor mu ?