Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

AOF - Universite

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Caglar22

AOF - Universite

Mesaj gönderen Caglar22 » Cmt Tem 09, 2011 4:08 pm

Merhabalar oncelikle sitenize yeni uye oldum :) Benimde aklim karisti egitim danismanliginada az once mail gectim almanyada okumak istiyorum gecen sene 13,06,2010 aof yerlestim 2 yillik insan kaynaklari bolumune su an 1 inci siniftayim ben su an almanyadaki sartli kabul veren unvlere osym giris belgesi lise diplmasi ile basvurabilirmiyim yada direk dil kursuna gidip 1 sene sonra dil kursunu bitirip aldigim belgelerlemi basvurcam basvursamda nasil yapmaliyim tr de yenidenmi osym sinavina gircem dil kursu bitiminde lutfen destek :((((

MERVE ASCI

AOF - Universite

Mesaj gönderen MERVE ASCI » Cmt Tem 09, 2011 7:37 pm

oncelikle sitemize hos geldin.fakat lutfen "acil yardim" gibi basliklar atmayalim.
soruna aciklik getireyim.eger 2 yillik bir uniyi bitirmeden buraya gelirsen "studienkolleg" denilen hazirlik sinifini okuyup daha sonrasinda egitimine birinci siniftan baslaman gerekir.
eger 2 senelik okulunu bitirip gelirsen bu bahsettigim hazirlik sinifini okuman gerekmez-