Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Garantor ve bloke hesap

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
mcclane159

Garantor ve bloke hesap

Mesaj gönderen mcclane159 » Cum Tem 01, 2011 6:52 pm

Iyi gunler.
bu sene almanyada ogrenim icin bende gitme cabasi icerisindeyim fakat bloke hesap ve garantor beni zor duruma sokuyor yani soyle herseyim hazir fakat garantor yok bloke hesap desem abimde yurtdisinda okuyor ve onada para gidiyor zor durum olacak.soyle yapsam konsoloslukta sorun cikabilirmi simdi ev tapulari var uzerimizde tarla falan var mesela konsoloslukta gorusmeye gittigimde babam bana aylik olarak gondericek birde ben ilk once dil okuluna eylulde gidecegim tarladan gelecek para ekimde desem ev tapusundan kira aliyoruz vs.. desem sizce bir sansim varmi yoksa garantor bulana kadar falan okula parayi yatirmasammi bir fikir verirseniz sevinirim birde Turkiye den den bir firma garantor olabilirmi?

Tesekkurler

FarukDemir

Garantor ve bloke hesap

Mesaj gönderen FarukDemir » Cum Tem 01, 2011 8:40 pm

Boyle vize alanlar var, ama cok dusuk bir ihtimal..
[center]Ihtiyacin olan tek sey; Sonuna kadar inanmak..[/center]

mcclane159

Garantor ve bloke hesap

Mesaj gönderen mcclane159 » Pzr Tem 03, 2011 9:44 am

Tesekkurler cevabin icin. bende garantor falan bulamazsam en kotu ihtimal boyle basvuru yaparim kabul gelmezse garantor bulana kadar dil kursu suresini uzatirim sanirim cunku parasinin hepsini yatiracagim