Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dil kursu ve vize basvurusu

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
mcclane159

Mesaj gönderen mcclane159 » Prş Haz 09, 2011 11:46 am

Iyi Gunler.

Bu ayin 20 sinde dil kursuna kayitimi kismetse yaptiracagim ve oradan alacagim belge ve ozel bir saglik sigortasindan aldigim belge pasaport garantor vs. belgelerimi vizeye sunacagim

ve aklima takilan bir kac soru var
ev konusu:vizeye sunulacak kalacak yeri egerki onceden kiralarsam yani haziran sonunda falan kiralarsam temmuzda vizeye basvuru yaparsam zaten eylul 15-20 gibi kismet olursa gidecegim ve 2-3 aylik kira vermek zorunda kalirim onun yerine vizeye sunduklarimin icerisinde ayri bir kagita dil kursu gecici sureliine kalacak bir yer ayarlayacak daha sonra ben kendim uni yurtlarindan bir daire veya tek odali studyo daire kiralayacagim diyeyim mi?

birde dil kursu vizesi icin motivasyon mektubuna gerek var mi? varsa ne gibi seyler yazabilirim acaba ?

Yardimlariniz icin Tesekkur Ederim.

technonur

Mesaj gönderen technonur » Prş Haz 09, 2011 12:40 pm

dil kursu icin ne motivasyonu ya :) uni icin yazsan iyi olur ama dil kursunada yazarsan abarti olur bence ilk sorunada gelince o sekilde yapipta gelenler var rheinlandin yurtlari vardi heralde orada su su tarihler arasi kiralamistir gibi bi yazi alirsan hicbi sorun olmaz

mcclane159

Mesaj gönderen mcclane159 » Prş Haz 09, 2011 2:38 pm

ben kendime ait 1 odali daire kiralayacagim onun icin 2-3 ay onceden kiralarsam 2-3 ayin parasini vermek zorundayim ama benim demek istedigim ben kendim bir kagita yazayimmi diyorum yani dil kursu bana gelmeden once gecici sureligine bir yer ayarlayacak daha sonradan ben uni yurtlari veya studyo daire kiralayacagim diye

tesekkurler cvp icin

FarukDemir

Mesaj gönderen FarukDemir » Prş Haz 09, 2011 3:17 pm

Yazmana gerek yok, gorusmede soylersin sorarlarsa ki sorarlar buyuk ihtimal..
[center]Ihtiyacin olan tek sey; Sonuna kadar inanmak..[/center]