Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bilgisayar Muh. & Yazilim Muh. Yardim

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
xtreme

Mesaj gönderen xtreme » Pzt May 30, 2011 6:23 pm

Arkadaslar alman universitelerini arastiriyorum. Bilgisayar muh. veya yazilim yuh. okuyan arkadaslar okuduklari okul hakkinda bilgileri paylasirmisiniz zorluklari, okul,yurt masraflari gibi seyleri

Muhendislik icin hangi universiteleri onerirsiniz

Jeanne

Mesaj gönderen Jeanne » Sal May 31, 2011 2:36 am

Duisburg- Essen Universitesinde bilgisayar muhendisligi (ISE) yuksek lisansi yapiyorum. Ayrica RWTH Aachen\'dan da yazilim sistemleri muhendisligi bolumu okuyan arkadaslar taniyorum. Genel olarak elitinden normaline cok fark etmiyor eger Ingilizce okuyacaksan, zaten karma olarak Ingilizce verilen derslerden bir program olusturuyorsun, universite olanaklari informatik icin konusursak cok iyi. Ders sayisi olarak Turkiye\'dekinin nerdeyse iki kati ders aliyorsun. Duisburg-Essen\'in yazilim icin fena bir yer olmadigini soyleyebilirim, derslerin spektrumu yeterince genis ve cok iyi hocalar var gercekten, Uni Padernborn da kolay kabul veren ama iyi ve zorlayan universiteler arasinda. Ama Almanca okuyacaksan bence baska universiteleri tercih edebilirsin, Che Rating\'e gore, en iyi bilgisayar muhendisligi egitimi KTH\'deymis.

xtreme

Mesaj gönderen xtreme » Çrş Haz 01, 2011 5:17 pm

sagol dostum