Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

SIFIR ALMANCAYLA ALMANYADAKI HERHANGI BI UNIVERSITEDEN MASTER ICIN KABUL ALMAK MUMKUN MU???

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
yadigar86

SIFIR ALMANCAYLA ALMANYADAKI HERHANGI BI UNIVERSITEDEN MASTER ICIN KABUL ALMAK MUMKUN MU???

Mesaj gönderen yadigar86 » Sal Ara 21, 2010 5:33 pm

master egitimi oncesi istenilen dil seviyesine ulasana dek almanca dil kursuna gitmek sartiyla hic almanca bilmeden kabul alabilecegim universiteler var mi arkadaslar??varsa ki eger bole universiteler bunlar hangileri acaba?bu konuda da yardimlerinizi istiyecegim..bu konuda bana yardimci olabilirseniz cok sevinirim..kalin saglicakla ve ALLAH a emanet olun...

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Ara 21, 2010 6:10 pm

bir cok universite var fakat bolumunu soylersen daha ayrintili bilgi alabilirsin

snan55mkn

Mesaj gönderen snan55mkn » Sal Ara 21, 2010 11:51 pm

makine muhendisligi icin hangi universiteler var acaba...?

yadigar86

Mesaj gönderen yadigar86 » Prş Ara 23, 2010 2:08 pm

oncelikle ilginiz icin cok tesekkur ederim,elektrik muh okudum ben ve sanirim almanyada alandisi bolumlerin tercih edilmesinde kabul almak zor oluyo galiba degilmi? elektrik ile ilgili alanlarda kabul alabilecegim hangi universiteler var peki??

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Prş Ara 23, 2010 10:07 pm

TU Braunschweig, Uni Rostock, HS Niederrhein, Uni Paderborn, Uni Duisburg Essen, HS Anhalt,Wuppertal, Hannover vs aklima ilk gelenler ikiniz icinde.

Not : lutfen ozel mesaj atmayalim

emilie

Mesaj gönderen emilie » Cum Ara 24, 2010 1:02 am

Physiker

Psikoloji icin sartli kabul veren universiteleri biliyor musun acaba? Bu konuda bana yardimci olursaniz sizlere cok dua ederim. =) 1 aydan beri hepsine mail atip tek tek sartli kabullerini ve diger bilgileri soruyorum ama bir cogu Noel nedeniyle bana geri donus yapmadi bile... 15 ine kadarda basvuru yapmak lazim biliyorsunuz. Cok vakit kalmadi yani... =(((

Kullanıcı avatarı
eren_f2007

Mesaj gönderen eren_f2007 » Cum Ara 24, 2010 4:18 pm

madem sorular geliyor ben dayanamam:)iktisat bitiriyorum sartli kabul veren uniler hangileri acabahmmm

oqan

Mesaj gönderen oqan » Cum Ara 24, 2010 5:12 pm

ben de insaat muhendisligi master i icin sorayim. hangi universitelerden sartli kabul alabiliriz ?

jaymz

Mesaj gönderen jaymz » Cmt Oca 01, 2011 4:25 pm

informatik master cin sartli kabul veren universiteler neler arkadaslar ? son 15 gunumuz basvuru icin !!!

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Oca 01, 2011 4:32 pm

arkadaslar bolum bolum aciklamaya gerek varmi ? sitedeki tanitimlari okuyun yukardaki universiteleri arastirin, aradiginiz bolum varsa elbette basvuru yapabilirsiniz. tek tek ayni universiteleri bolum bolum saymaya ne gerek var ?