Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Dortmund veya Clausthal kabul alanlar

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
flonairs

Re: Dortmund veya Clausthal kabul alanlar

Mesaj gönderen flonairs » Sal Tem 11, 2023 6:09 pm

merhabalar tu dortmunda başvuranlara bir şey soracağım, uni assist üzerinden başvurumu tamamladım. üniye ekstra olarak belgeleri yollamam gerekiyor mu?

ugurcnoztrk

Mesaj gönderen ugurcnoztrk » Sal Tem 11, 2023 6:30 pm

cactusjack yazdı: Sal Tem 11, 2023 3:16 pm merhaba, ziraat bankası swift işleminizden ne kadar kesinti yapmıştı hatırlıyor musunuz? ben bloke hesap parasını yatırmak için kullanacağım ama çok yüksek bir ücret istiyorlar, siz ne kadar vermiştiniz
13 euro civari

sarisontth

Mesaj gönderen sarisontth » Prş Mar 28, 2024 6:24 pm

flonairs yazdı: Sal Tem 11, 2023 6:09 pm merhabalar tu dortmunda başvuranlara bir şey soracağım, uni assist üzerinden başvurumu tamamladım. üniye ekstra olarak belgeleri yollamam gerekiyor mu?
selamm,
bende marmara uni sosyoloji bölünde okuyorum ve seni almanya ile alaklı bir form sitesinden buldum sana bir kaç sorum var acaba müsait olduğunda konuşabilir miyiz? ıg adresimde burdaki kullanıcı adımla aynı @..

Mod Uyari: Kural Ihlali Madde 2- 2 hafta gecici ban.