Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni Hamburg Basvuru

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
hilaliy

Uni Hamburg Basvuru

Mesaj gönderen hilaliy » Cmt Tem 02, 2022 7:53 pm

halihazirda uni hamburga basvuru yapiyorum ancak bazi sikintilarim var. oncelikle stine platformundan basvuru yapiliyor okey. bir de hochschulstart.de ile bagliyosun hesabini bu da okey. anlamadigim sey stinede belgelerimi(dil belgesi, uni giris sertifikasi, diploma vs) yukleyebiulecegim bir alan yok????????? sadece belgenin ne zaman alindigini soruyor mesela o kadar. bu hochschul.de de zaten yuklu oldugu icin mi bir daha yuklemem gerekmiyor demek?? bunu soruyorum cunku ayni sekilde hochschulstart.de kullanan baska unilerde de de(uni augsburg mesela) sitede de tekrardan yuklemen gerekiyor bu belgeleri. uniye kactir mail atiyorum donmuyorlar gozunuzu seviyim yardim edin cok korkuyorum ya basvurum gecersiz sayilirsa falan diye az zaman da kaldi zaten..

gultekinf1

Re: Uni Hamburg Basvuru

Mesaj gönderen gultekinf1 » Pzt Tem 04, 2022 4:01 pm

Merhaba,

Bende HH basvururken belge yüklemedim. Acikcasi bende endiseleniyorum

io94

Mesaj gönderen io94 » Çrş Tem 27, 2022 1:55 am

Acaba başvurularınızla ilgili bir gelişme var mı?

Benim başvurduğum bölümde belgeleri postayla iletmem isteniyordu. Belgelerimi ilettim, online başvurumu da yaptım ama ben de stine sistemine belgelerimi yüklemedim. Umarım sorun olmaz. Artık düzeltme şansım da kalmadı.

batuhan.gunduz

Mesaj gönderen batuhan.gunduz » Cmt Eki 01, 2022 11:55 am

Ben de bu stine sistemi üzerinden bilgilerimi dahi giremiyor ya da değiştiremiyorum. Nasıl başvuru yapılacağını bilen varsa yardımcı olabilir mi?