Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ALMANYA DA EKONOMİ OKUMAK İSTİYORUM

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
boranyuruk

ALMANYA DA EKONOMİ OKUMAK İSTİYORUM

Mesaj gönderen boranyuruk » Pzr Eyl 19, 2021 3:46 am

selam arkadaşlar bu sene yks sınavına girdim ve pek çalışamadım açıkçası ama hedefim Almanya olduğu için mezuna bırakmadım şuan samsun iktisata yerleştim Almanya da ekonomi okumak istiyorum nc frei konusunda yardımcı olacak var mı ayreten dil de öğreniyorum a1.1 bitmek üzere teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: ALMANYA DA EKONOMİ OKUMAK İSTİYORUM YARDİMM

Mesaj gönderen Physiker » Sal Eyl 21, 2021 12:33 am

Simdilik nc frei bölümlerle bir isin yok, o is hazirliktan sonraki sürec. Simdilik almanca seviyesine göre bir üniversiteden ön kabul alip vize almaya calisin ama puaniniz düsükse vizede problem yasayabilirsiniz. Almancayi biraz daha gelistirin. Asagidaki videoyu dikkatlice incelerseniz ne demek istedigimi cok daha iyi anlatabilmis olurum:

https://www.youtube.com/watch?v=bAkUC8XKvSs&t=2s
Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

boranyuruk

Mesaj gönderen boranyuruk » Pzt Kas 08, 2021 7:05 pm

Physiker yazdı: Sal Eyl 21, 2021 12:33 am Simdilik nc frei bölümlerle bir isin yok, o is hazirliktan sonraki sürec. Simdilik almanca seviyesine göre bir üniversiteden ön kabul alip vize almaya calisin ama puaniniz düsükse vizede problem yasayabilirsiniz. Almancayi biraz daha gelistirin. Asagidaki videoyu dikkatlice incelerseniz ne demek istedigimi cok daha iyi anlatabilmis olurum:

https://www.youtube.com/watch?v=bAkUC8XKvSs&t=2s
evet şuan almancamı geliştiriyorum b1 sertifikası alacağım hatta deutschstundentden danışmanlık alacağım kasımın ilk haftası üniversitelere başvuru yapacağız ondan sonra sırasıyla gerekn işleri halledeceğiz inşallah sıkıntılı bir süreç

nacho

Mesaj gönderen nacho » Pzt Kas 08, 2021 8:37 pm

boranyuruk yazdı: Pzr Eyl 19, 2021 3:46 am selam arkadaşlar bu sene yks sınavına girdim ve pek çalışamadım açıkçası ama hedefim Almanya olduğu için mezuna bırakmadım şuan samsun iktisata yerleştim Almanya da ekonomi okumak istiyorum nc frei konusunda yardımcı olacak var mı ayreten dil de öğreniyorum a1.1 bitmek üzere teşekkürler
kayıt yaptırdınmı üniversiteye

boranyuruk

Re: ALMANYA DA EKONOMİ OKUMAK İSTİYORUM

Mesaj gönderen boranyuruk » Prş Kas 11, 2021 5:58 pm

Evet

nacho

Re: ALMANYA DA EKONOMİ OKUMAK İSTİYORUM

Mesaj gönderen nacho » Cum Kas 26, 2021 4:05 am

boranyuruk yazdı: Prş Kas 11, 2021 5:58 pmEvet
1 senesini oku yüksek notlarla bitirmeye çalışıp yanınada b1 e kadar alabilirsen iyi olur şansın iyi artar

En son boranyuruk tarafından Cum Kas 26, 2021 4:05 am tarihinde darbelendi.