Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

almanyada mastir mi yoksa sifirdan universite mi

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
ihsan67

Mesaj gönderen ihsan67 » Pzt Ağu 30, 2010 3:26 am

ben kocaeli universitesi elektrik muh ni kazandim sizce direk almanyada mi okumalimiyim yoksa burada okuyup mastir icin mi almanyaya gitmeliyim

Kullanıcı avatarı
Staatsmann

Mesaj gönderen Staatsmann » Pzt Ağu 30, 2010 5:14 am

Bize sorma bu soruyu,kimse cevaplayamaz..
Caliskansan,disiplinliysen gel burada bitir..Ama Almancan veya Ingilizcen hic yoksa yani 0 daysan hic gelme 4 yil Turkiye\'de oku bu arada yabanci dil ogren ve mastera gel..

ihsan67

Mesaj gönderen ihsan67 » Pzt Ağu 30, 2010 3:01 pm

almanca ingilizce 0 deil de anadolu lisesiyim yani cok iyi deil o da deil illaki 1 sene hazirlik gormem lazim disiplin olayi da benim icin sorun deil:):)

mcclaynn

Mesaj gönderen mcclaynn » Çrş Eyl 01, 2010 11:37 pm

ihsan67 ben de kocaeli elektrik mh mezunuyum okurken cok kuffrettm okula simdi master icin gidiyorum almanyaya. kocaelinde okurken gordugum dersler hocalar labratuar ortami beklentilerimi karsilamadi vasat duzeyde bir egitim var turkiye kosullari neticesinde eger idealist biriysen gercekten hedeflerin buyukse tercihlerini bir kez daha gozden gecir derim.