Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Kesin bolume giremeyen varmidir?

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
prodigysrcan

Mesaj gönderen prodigysrcan » Cum Ağu 13, 2010 8:25 pm

Baslik biraz garip oldu galiba ama kisaca soyle aciklayayim.

Diyelimki universite sinavinda matematik kazandiniz yerlestiniz ve burda matematik okumak icin basvurdunuz.Butun belgeler tamam ustelik bolum NC degil,yada 4 yillik bir bolum bitirdiniz ve tekrar sifirdan NC olmayan frei bir bolume basvuracaksiniz.

Belgeler tam oldugu hatta belki denklik kurumunda tanitildigi halde frei bir bolume giremeyen duydunuzmu hic.

Yani universite herhangi bir sebep belirtmeden sizi universiteye kabul etmeyebilirmi yoksa zorunlu diye birseymi var.Ve bu anlattiklarim bir defa daha tekrar edim hicbir mantikli sorun yoksa ve NC degilse...

Ne dersiniz...bilgisi olan varmi ..?

nurullahturizm

Mesaj gönderen nurullahturizm » Cmt Ağu 14, 2010 7:39 am

slm ben turkiyede turizm ve otel yoneticiligi bolumunu bitirdim on lisans. oss ile universiteye girdim burda. hochschule niederrhein krefeld uni sinde turizm ve hotel hastahane yoneticiligi bolumu war ben oraya bas vuru yaparsam denklik orani nedir yani kabul ederler mi yada baska bir uni nin isletme bolumune simdidebn tskkk cvp icinnn

prodigysrcan

Mesaj gönderen prodigysrcan » Cmt Ağu 14, 2010 8:44 pm

Dil kursunda yer kalmazsa adamlar bizde bitti ozele gidebilirsiniz diyor ordan direk red vermeleri cok mantikli degil bence.En son yazan arkadasima gelince eger siteye biraz zaman ayirirsan butun sorularinin cevabini kisa surede ve cok ayrintili bir sekilde bulursun.

nurullahturizm

Mesaj gönderen nurullahturizm » Pzr Ağu 15, 2010 4:24 am

onu yerine cvp olarak ewet veya hayir deseydin daha anlasilir bir cvp olacakti yinede tsk. siteyi arastirdim tahmin edemeyecegin kadar bulamadigim icin yazdim.....

prodigysrcan

Mesaj gönderen prodigysrcan » Pzr Ağu 15, 2010 1:44 pm

Simdi cok ozel bir soru sormussun kabul edip etmeyeceklerini kimse bilmez.. sadece forumdaki kendi le alakali yada ona yakin bilgelere bakarsan aradigina yakin birsey bulursun.En iyi yol universiteye mail cek durumu anlat onlar soyler.
Ayrica ters bir cevap vermedim.Eveti hayiri yok bu isin.Yazdiklarimi birdaha oku istersen.

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Ağu 16, 2010 10:04 am

[quote]prodigysrcan tarafindan yazilan metin:
Dil kursunda yer kalmazsa adamlar bizde bitti ozele gidebilirsiniz diyor ordan direk red vermeleri cok mantikli degil bence.En son yazan arkadasima gelince eger siteye biraz zaman ayirirsan butun sorularinin cevabini kisa surede ve cok ayrintili bir sekilde bulursun.[/quote]

bu tip redler cok yasaniyor.:)

prodigysrcan

Mesaj gönderen prodigysrcan » Cmt Ağu 21, 2010 5:09 pm

Hmm bana mantikli gelmemisti ilk basta yer yok dil kursunda diye red cevabi vermeleri :D

O zaman 4 5 ay oncesinden bas vurup garantiye almak gerek isi..:)