Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Gecici mezuniyet belgesiyle kayit

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
aliyuksel86

Mesaj gönderen aliyuksel86 » Cmt Ağu 07, 2010 12:12 pm

arkadaslar Siegen Uni\'ye kayit yaptirmaya gidiyorum 23 Agustosta benden orjinal universte diplomami istiyorlar okulum bana gecici mezuniyet belgesi vermisti bende gittim tatildeyken 4 gun once universteye durumu bildirdim diplomami istiyorum dedim onlarda diplomalarin hala hazir olmadigini soyledi....bende bunu bildiren bir belge istedim onlardan yani diploma hazirlama islemi devam etmektedir gibi biseyler yazan bir belge aldim tercume ettirdim...kayit sirasinda gecici mezuniyet belgesiyle beraber onu gosterecem sizce sorun cikarirlarmi ?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Cmt Ağu 07, 2010 1:38 pm

durumu cok guzel aciklarsan bir sorun olmaz sanirim aliyuksel ama tamamen ordaki calisan elemanin insiyatifinde

aliyuksel86

Mesaj gönderen aliyuksel86 » Cmt Ağu 07, 2010 1:44 pm

umarim sorun cikmaz dedigin gibi zaten okuldan buna dair onayli bir belgede aldim...sirf bunun icin istanbul\'da 20 saat bekledim diger ucagi insallah emeklerim bosa gitmez