Giriş yapamayanların dikkatine
  • Şifremi unuttum özelliğini kullanarak yeni şifre talebinde bulunmalısınız.
    • Öncelikle gelen maildeki linke tıklayıp, yeni şifreyi aktif hale getirin
    • Daha sonra maildeki yeni şifre ile giriş yapın.
    • Yeni şifre belirlemek için giriş yaptıktan sonra buraya tıklayın
  • Mail adresi güncel olmadığı için maili alamayanlar bu başlık altında çözüme ulaşabilirler.
  • Buradan yeni sistemle ilgili hata, şikayet, tavsiye, memnuniyet vs gibi konularda fikrinizi iletebilirsiniz.

Uni-Assist Farklı Okullara Başvurma

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
johnlock

Uni-Assist Farklı Okullara Başvurma

Mesaj gönderen johnlock » Sal May 04, 2021 2:13 pm

(Bu postu sabah paylaşmıştım ancak şimdi göremiyorum. Bir şeyi yanlış yaptığım için mi modlar sildi bilmiyorum)

Arkadaşlar Uni-assist üzerinden bir okula başvurdum ve bir okula daha başvuracağım. Ancak ilk okul CV, Letter of Motivation, Consent Form belgelerini istiyordu ve 2. okul bunları istemiyor. Platform üzerinden şu belge bu okul için vs. gibi bir düzenleme yapamıyorum veya yüklenmiş belgeleri silemiyorum.

Ne yapmalıyım? Hiçbir şeyi değiştirmeden 2. okula direkt başvurmam mı gerekiyor?.. Ama mesela consent form ilk okula özgü bir şeydi tamamen, Uni-Assist bunu dikkate alıp ayrım yapıyor mu?

johnlock

Re: Uni-Assist Farklı Okullara Başvurma

Mesaj gönderen johnlock » Çrş May 05, 2021 10:24 am

Bir bilgisi olan kimse yok mu Uni-assist hangi belge hangi okul için diye ayrım yapacak mı yoksa gönderecek mi direkt :(

Bu arada belgeleri postalamayacağım sadece online başvuru

droyeed

Re: Uni-Assist Farklı Okullara Başvurma

Mesaj gönderen droyeed » Çrş May 05, 2021 2:23 pm

Belgeleri postalasanız dahi aynı belgeden max. 1 tane gönderin diye uyarı var zaten. Yüklediğiniz belgeleri silemiyorsunuz eğer değişiklik yapmanız gerekiyorsa isminde belirtin en yeni olanı dikkate alıyorlar.

Birden fazla okul için başvuru durumunda da gerekli belgeleri siz yüklüyorsunuz onlar hangileri gerekliyse onu alıyor. Sonuçta gereken belgeler listesi onların elinde de var gerekli olmayan belgeleri okullara göndermezler zaten.