Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Bloke Hesap Parasını Bulmak

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
Muhendis

Bloke Hesap Parasını Bulmak

Mesaj gönderen Muhendis » Prş Nis 22, 2021 11:25 pm

Arkadaşlar iyi akşamlar. Mühendislik 4. Sınıf öğrencisiyim. Bu sene okul bitiyor. Burda durum malum. Maddi durumu kötü bir kardeşiniz olarak Almanya da yüksek lisans yapıp orda kalmak için çabalıyorum. 1 yılı aşkın süredir araştırıyorum. Ancak şu bloke hesap parası her şeyi tıkıyor. Maddi durumu benim gibi olup da bu parayı bulabilen denkleştirebilen kimseler beni aydınlatabilir mi lütfen. Bu kredi olur akraba olur başka bir şey olur. Sadece tecrübelerinizi bilmek istiyorum.

lilas

Re: Bloke Hesap Parasını Bulmak

Mesaj gönderen lilas » Prş Nis 22, 2021 11:28 pm

Merhaba, bilmiyorsanız garantör belgesini araştırabilirsiniz. Şu başlıkta bilgiler mevcut: viewtopic.php?t=11548

dreamer06

Mesaj gönderen dreamer06 » Cum Nis 23, 2021 1:56 am

Bende ayni durumdayim..kabul aldim ama, para nereden bulacagiz bilmiyorum..döviz kuru aldi basini gidiyor... burs bakip duruyorum...

Computer_Berkay

Mesaj gönderen Computer_Berkay » Cum Nis 23, 2021 10:16 am

Muhendis yazdı: Prş Nis 22, 2021 11:25 pm Arkadaşlar iyi akşamlar. Mühendislik 4. Sınıf öğrencisiyim. Bu sene okul bitiyor. Burda durum malum. Maddi durumu kötü bir kardeşiniz olarak Almanya da yüksek lisans yapıp orda kalmak için çabalıyorum. 1 yılı aşkın süredir araştırıyorum. Ancak şu bloke hesap parası her şeyi tıkıyor. Maddi durumu benim gibi olup da bu parayı bulabilen denkleştirebilen kimseler beni aydınlatabilir mi lütfen. Bu kredi olur akraba olur başka bir şey olur. Sadece tecrübelerinizi bilmek istiyorum.
Merhaba, garatörlük ile ilgili bilgileri forumdan arastirmanizi isterim bu konuyla ilgili cok detayli ve doğru bir başlık açıldı hemen ilk sayfayı okuyun sitenin moderatorunun yazdigi. Muhakkak aileden veya arkadaşlardan bir tanidik cikar Almanya'dan eger buldugunuz kisiler saglamiyorsa da onlardan rica edin bi garantor bulsunlar sizin icin. Euro kuru dun 10 oldu ve artacak gibide gozukuyor ne kadar Euro alsanız kârdır aksi takdirde zarar edersiniz.
Universität Duisburg-Essen
Angewandte Informatik-Software Engineering

AliEkmekçi

Mesaj gönderen AliEkmekçi » Cum Nis 23, 2021 11:36 am

Merhaba 16 yaşında lisans okumak isteyen bir kardeşiniz olarak yazıyorum. Eğer garantör olabilecek bir kişi yoksa veya maddi durumu el vermiyorsa, Gofundme adında bir site var. Bu site yabancıların, eğitim, sağlık vb. durumlar gibi ihtiyaçlara maddi kaynak bulabilmek için kuruldu. Kısaca buraya bir sürü yardım etmek isteyen kişi 5,10 dolar bağışlarda bulunup, maddi ihtiyaçları olan kişilere yardımcı oluyorlar. Bu sitede bağış kampanyası oluşturup, kabul aldığınızı kanıtlayan belge ile kendinizi tanıtan bir yazı yazıp, ihtiyacınız olan miktarı girerek kampanya oluşturabilirsiniz. Maalesef bu siteye türkiye den üye olamıyorsunuz. VPN açmanız gerek. Aynı zamanda bir paypal hesabına ihtiyacınız var. paypal de Türkiye de yasak bunun için 40-50 tl ye internet den Avrupa ülkelerine ait telefon sim kartlarından alıp, proton vpn ile paypal hesabını açabilirsiniz. bu parayıda paypal dan açtığınız bloke hesaba atabilirsiniz. Bu tür bir olaya gitmek istemiyorsanız, yurtdışında yaşayan bir kişiye paypal sahibi kişinin hesabına da aktarabilirsiniz.