Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

ISE Due Şartlı Kabul

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
AE34

ISE Due Şartlı Kabul

Mesaj gönderen AE34 » Sal Eki 27, 2020 3:34 pm

Merhaba arkadaşlar bugün şartlı kabulum DUE ISE Computer Engineering bölümüne. Size bir kaç sorum olacaktı. Altta sıralayacağım şimdiden teşekkür ederim.

1. Ben Almanca belgemi sunduğum takdirde tekrar beni değerlendirmeye mi alacaklar yoksa direkt bakıp kabul mu edecekler ? Yani kontenjan için soruyorum bi sıkıntı olur mu diye.

2. Yaz dönemi için beni başlatma şansları nedir Almanca belgemi sunduğum takdirde ? Çünkü 1. dönem derslerini ben Türkiye'de verdim bir ders dışında.

Teşekkürler. Hepinize kolay gelsin.

Ogrenci99

Re: ISE Due Şartlı Kabul

Mesaj gönderen Ogrenci99 » Sal Eki 27, 2020 7:37 pm

DUE yaz döneminde başlatmıyor. Dil belgeni alır almaz önündeki kış döeneminde okula başlayabilirsin. Kontenjan falan yok bir kere kabul edilmişsin. ISE de computer engineering sanırım ikiye ayrılıyo , ayrılan iki bölümden birinin yaz döneminde başlamasına müsade ediyolar fakat onu bakman lazım okulun sitesinden.

Ogrenci99

Mesaj gönderen Ogrenci99 » Sal Eki 27, 2020 7:42 pm

Kusura bakma yanlış bilgi vermişim her türlü kış dönemi başlanıyormuş.

AE34

Mesaj gönderen AE34 » Sal Eki 27, 2020 9:47 pm

Ogrenci99 yazdı: Sal Eki 27, 2020 7:42 pm Kusura bakma yanlış bilgi vermişim her türlü kış dönemi başlanıyormuş.
sevinmiştim :( ama ben istisna olabilir miyim ? 1. dönem derslerini gördüm çünkü...