Giriş yapamayanların dikkatine
  • Şifremi unuttum özelliğini kullanarak yeni şifre talebinde bulunmalısınız.
    • Öncelikle gelen maildeki linke tıklayıp, yeni şifreyi aktif hale getirin
    • Daha sonra maildeki yeni şifre ile giriş yapın.
    • Yeni şifre belirlemek için giriş yaptıktan sonra buraya tıklayın
  • Mail adresi güncel olmadığı için maili alamayanlar bu başlık altında çözüme ulaşabilirler.
  • Buradan yeni sistemle ilgili hata, şikayet, tavsiye, memnuniyet vs gibi konularda fikrinizi iletebilirsiniz.

Şartlı kabul ile Ulusal Vize Başvurusunda Bulunup Şubat-Mart Aylarından Beri Vize Alamayanlar

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
hanzas

Re: Şartlı kabul ile Ulusal Vize Başvurusunda Bulunup Şubat-Mart Aylarından Beri Vize Alamayanlar

Mesaj gönderen hanzas » Cum Eki 16, 2020 8:24 pm

okanolduk yazdı:
Cum Eki 16, 2020 5:34 pm
Eğer başvuru yaptığın konsolosluğun mail adresine durumu anlatıp vize istediğini ve bu statüde olduğunu belirtirsen zaten veririler vizeni. Hepsi biliyordur bu durumu bayadır gündemde çünkü. Hangi Konsolosluktan başvurdun sen ?
İstanbul'dan başvurdum ben ama direkt almamışlardi. 31 Ağustos'ta açıldığı gibi gittim çünkü. Şimdi cuma günü tekrar gideceğim için, elim sağlam olsun istiyorum. Sen nereden başvurdun?

cool

Re: Şartlı kabul ile Ulusal Vize Başvurusunda Bulunup Şubat-Mart Aylarından Beri Vize Alamayanlar

Mesaj gönderen cool » Cmt Eki 17, 2020 10:29 am

Istanbul konsolosluguyla son maillesmemde durumun hala gecerli oldugunu direk kabulunuz varsa onu mail atin isleme alalim yoksa basvurunuzu isterseniz cekebilirsiniz seklinde oldu. Haberlesmede de malesef hic yardimci degiller aksine goz korkutan cinsten mail atiyorlar surekli