Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Fintiba hesabına transfer.. Önemli!

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
sametbasli

Fintiba hesabına transfer.. Önemli!

Mesaj gönderen sametbasli » Pzt Eyl 28, 2020 4:15 pm

Fintibada bloke hesap acinca gerekli tutarı transferwise den aktarmak istiyorum. Bu şekilde yapan varmı? Red olunca paranın atıldığı bankadan iade yapılacaği icin sorun olur mu?

cnsn159

Re: Fintiba hesabına transfer.. Önemli!

Mesaj gönderen cnsn159 » Pzt Eyl 28, 2020 7:11 pm

En azından benzer konular hakkındaki sorularınızı tek başlık altında madde madde yazmanız hem sorularınızın bir arada durmasını sağlar hem kalabalığı önler diye düşünüyorum. Birçok kez konuşulan ve cevabı rahatça bulunabilecek konular hakkında art arda başlıklar açıyorsunuz

sametbasli

Mesaj gönderen sametbasli » Pzt Eyl 28, 2020 10:29 pm

cnsn159 yazdı: Pzt Eyl 28, 2020 7:11 pm En azından benzer konular hakkındaki sorularınızı tek başlık altında madde madde yazmanız hem sorularınızın bir arada durmasını sağlar hem kalabalığı önler diye düşünüyorum. Birçok kez konuşulan ve cevabı rahatça bulunabilecek konular hakkında art arda başlıklar açıyorsunuz
Ben görmedim. Böyle gereksiz bir yorum yerine cevabı bir cümle ile özetleseydin daha mantıklı olur du 🙂

cnsn159

Mesaj gönderen cnsn159 » Pzt Eyl 28, 2020 10:45 pm

sametbasli yazdı: Pzt Eyl 28, 2020 10:29 pm Ben görmedim. Böyle gereksiz bir yorum yerine cevabı bir cümle ile özetleseydin daha mantıklı olur du 🙂
Öneride bulundum. Ben de istemezdim böyle "gereksiz" bir yorum yapmak. Cevap ise ilk kısım için: evet. Arama butonuna en azından transferwise yazarak birkaç dakika içinde yeterli bilgiye ulaşabilirsiniz