Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

Uni-assist online başvuru cevaplanması

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
redwayyy

Uni-assist online başvuru cevaplanması

Mesaj gönderen redwayyy » Sal Ağu 11, 2020 12:09 pm

Merhaba. Ben 2020 kış dönemi için aynı okulun 3 tane lisans bölümüne başvurdum uni-assist ile. Bir tanesi nc-frei bölümdü ve diğer iki bölümde nc vardı. Uni-assist hard copy istemiyordu sadece online başvuru yeterliydi ve başvurumun ilkini 25 haziran (nc-frei olan bölüm), diğerlerini 5 temmuz tarihinde tamamladım. Nc olan bölümlerde hochschulstart.de sitesini kullanmam gerekiyordu her şeyi hallettim ve okul portalına başvurularım iletildi. Ama nc-frei olan bölümün başvurusu hala iletilmedi tarih olarak daha erken başvurmama rağmen. Ayrıca hzb(university entrance qualification) hesaplanması da yapılmadı. Kısacası uni-assist başvuru belgelerimi hala okula iletmiyor ve hiç bir şekilde ulaşamıyorum. Attığım maillere hala cevap gelmedi, telefonla aradığımda da sürekli meşgul. Başvuruların son tarihi 20 ağustos ve hzb'nin yanlış hesaplanma olasılığından dolayı biraz tedirginim açıkçası. Nc olan bölümlere kabul almam tamamen buna bağlı. Benim gibi uni-assist ile online başvuran ve belgeleri okula iletilen/iletilmeyen birileri var mıdır acaba? Konu hakkında fikri olan biri varsa cevap verirse çok sevinirim.

Heisenbergg

Re: Uni-assist online başvuru cevaplanması

Mesaj gönderen Heisenbergg » Çrş Ağu 12, 2020 2:09 pm

aynı sorun olmasada benimde uni assistle alakalı problemim var . geçen yılki sitelerinden okullara başvurmuştum bu yıl yeniden yapıcam ancak yeni bir siteye geçilmiş ve benim mail ve şifremi kabul etmiyor , yeniden kayıt olmaya çalışıncada bilgileri kayıt ederken bir sorun oluştu diyor . bu yüzden şuan okullara başvuramıyorum sürekli arıyorum hep meşgul ve maillere de geri dönmüyorlar şuan ne yapıcam bilemiyorum :(

redwayyy

Mesaj gönderen redwayyy » Çrş Ağu 12, 2020 3:09 pm

Heisenbergg yazdı: Çrş Ağu 12, 2020 2:09 pm aynı sorun olmasada benimde uni assistle alakalı problemim var . geçen yılki sitelerinden okullara başvurmuştum bu yıl yeniden yapıcam ancak yeni bir siteye geçilmiş ve benim mail ve şifremi kabul etmiyor , yeniden kayıt olmaya çalışıncada bilgileri kayıt ederken bir sorun oluştu diyor . bu yüzden şuan okullara başvuramıyorum sürekli arıyorum hep meşgul ve maillere de geri dönmüyorlar şuan ne yapıcam bilemiyorum :(
Eski portalı kullananlar şu linki kullanarak tekrar giriş yapabiliyor benim bildiğim. " https://ww2.uni-assist.de/online/?lang=en " İsterseniz bi deneyin bleki işe yarayabilir.

Heisenbergg

Mesaj gönderen Heisenbergg » Çrş Ağu 12, 2020 4:10 pm

redwayyy yazdı: Çrş Ağu 12, 2020 3:09 pm Eski portalı kullananlar şu linki kullanarak tekrar giriş yapabiliyor benim bildiğim. " https://ww2.uni-assist.de/online/?lang=en " İsterseniz bi deneyin bleki işe yarayabilir.
Evet biliyorum burdan beni yeni portala yönlendiriyor başvurmak için oraya da kayıt oldum ve benden applicant information kısmını doldurmamı istiyor , dolduruyorum kayıt et e tıklayınca an error occurred while saving data uyarısını veriyor .