Giriş sorunu yaşayan kullanıcılarımızın dikkatine - Gönderilen form geçersiz hatası
  • Sistem güncellemesi sonrasında, giriş sorunu yaşıyorsanız lütfen aşağıdaki tarayıcı cookie (çerez) temizleme adımları uygulayın.
  • Chrome Mobil - Bilgisayar
  • Safari (iPhone ve diğer Apple cihazları) Mobil - Bilgisayar

INFORMATIK KABUL

Basvurular, lisans, master, doktora... Hepsi burada...
catay1

INFORMATIK KABUL

Mesaj gönderen catay1 » Pzt Tem 27, 2020 10:26 am

merhaba sifir almanca ve acik lise mezunu olarak (son sene gectim) almanyada herhangi bir informatik okuyabilir miyim nc frei veyahut normal frei olmayan bir bolum fark etmiyor siralamam 80k studienkolleg gerekiyorsa yapabilirim fakat once almanca ogrenmem gerek studienkollegte almanca ogrendikten sonra yapabilir miyim nasil kabul edilirim nereden baslamaliyim maddi sorunum yok ucretli ucretsiz almanyada butun dil kurslarina gidebilirim tesekkur ederim (forum kurallarin aykiri bir sey yaptiysam kusura bakmayin)

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Re: INFORMATIK KABUL

Mesaj gönderen Physiker » Pzt Tem 27, 2020 11:12 am

Almanya da Egitim - Deutschstudent
www.deutschstudent.com

catay1

Mesaj gönderen catay1 » Pzt Tem 27, 2020 11:33 am

physiker bey tesekkur ederim bunu okumustum acik lisenin kabul ettigini bazi universitelerde fakat almancam yok bu sene bir bolume yerlesip nasil bir yol ile kabul alabilirim almanyada almanca ogrenip mi basvuracam kazandigim universite kac yil gecerli ve birde sizden danismanlik almayi planliyorum yardimci olabilir misiniz

catay1

Mesaj gönderen catay1 » Pzt Tem 27, 2020 6:28 pm

Physiker yazdı: Pzt Tem 27, 2020 11:12 am viewtopic.php?t=13533
yardımcı olabilir misiniz ?

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Sal Tem 28, 2020 10:04 am

catay1 yazdı: Pzt Tem 27, 2020 11:33 am physiker bey tesekkur ederim bunu okumustum acik lisenin kabul ettigini bazi universitelerde fakat almancam yok bu sene bir bolume yerlesip nasil bir yol ile kabul alabilirim almanyada almanca ogrenip mi basvuracam kazandigim universite kac yil gecerli ve birde sizden danismanlik almayi planliyorum yardimci olabilir misiniz
Iyi de yukarda herkesin acik liseyi kabul ettigi yazmiyor ki. Türkiye de önce B1 seviyesine kadar almanca ögrenin, sonra elinizden geldigi kadar cok üniversiteye basvuru yapin.
www.deutschstudent.com

catay1

Mesaj gönderen catay1 » Sal Tem 28, 2020 6:35 pm

Physiker yazdı: Sal Tem 28, 2020 10:04 am Iyi de yukarda herkesin acik liseyi kabul ettigi yazmiyor ki. Türkiye de önce B1 seviyesine kadar almanca ögrenin, sonra elinizden geldigi kadar cok üniversiteye basvuru yapin.
devrik bir cümle kurmuşum kusura bakmayın . biliyorum her üniversitenin almadığını , neredeyse sitenizde ki bilgileri didik didik ettim çok teşekkür ederim bu siteden edindiğim tecrübe ve bilgiyi başka bir yerde bulamadım teşekkürler tekrar cevabınız için

Kullanıcı avatarı
Physiker
İletişim:

Mesaj gönderen Physiker » Çrş Tem 29, 2020 9:30 am

Rica ederim basarilar.
www.deutschstudent.com